Yabancı Dizi Haberleri

2017 Yılında Başarılı Kitaplardan Uyarlanacak Diziler

İnanılmaz hikayeler barındıran ve ekranlara yansıtıldığında çok güzel keyif alacağımız yabancı dizilerden derlemeyi bir araya getirmek istedik. 2017 Yılının ilerleyen zamanlarında ekranlara kitaplardan konu alınarak uyarlanacak olan yeni dizilerin ismini ve kısaca konusunun ne ile ilgili olduğunu paylaşmak istedik. Beğeni kazanan ve okuyucuları tarafından çok iyi olarak değerlendirilen dizileri aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Thir Teen Reasons Why – Jay Asher


Pek çok dizinin haklarını satın alan Netflix, Bu en çok okunana ve izleyicilerden büyük beğenisini kazanan Thir Teen Reasons Why olarak 13 bölümü ile birlikte ekranlara gelmesi için hazırlıklar yapılıyor. Dizinin hikayesinde bir genç kızın erkek arkadaşına gizemli kasetler göndermesi ile başlayan sürükleyici ve ilgi çekici anlar başlayacaktır. Bu güzel dizinin yapımcılığını üstlenen ünlü şarkıcı Selena Gomez, güzel bir projeyi izleyiciler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Usta oyuncuların başrol aldığı dizideki isimler Dylan Minnette ile Katherine Langford olarak belirtilmiştir. Kitabı okuyanların merakla beklediği bir dizi olarak yakında Netflix’te izleyiciler ile buluşuyor.

2.The Hand Maid’s Tale – Margaret Atwood

Ödül sahibi olan bir diğer uyarlama ise 10 bölümlük bir dizi olarak ekranlara gelecek. Devleti ele geçiren radikal grupların kadınları aşağılayıcı ve dışlayıcı izlenimleri ile baskı altına aldıkları, kadınlara baskı yaparak emir altında tutmak isteyen radikal gruplar ile kadınların arasında geçen mücadelenin hikayesini yansıtmak hedefleniyor. 26 Nisan’da başlayacak olan dizinin baş rollerini usta oyuncular paylaşıyor. Başarılı bir oyuncu kadrosu ile giriş yapacak olan dizinin şu an bilinen başrol oyuncuların isimleri şu şekilde, Alexis Bledel, Elisabeth Moss, Samira Wiley olacaktır. Atwood’un başarısından dolayı ödüllü romanının diziye uyarlanması büyük bir kitleye yeni dizi keyfi getirecek gibi görünüyor.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Yunanistan nakliye