Yabancı Dizi Haberleri

2017 Yılında Çok Konuşulacak Yeni Yabancı Diziler

Yeni yılda izlenebilecek türden Amerikan yapımı yabancı diziler yine ön sıralarda yer alıyor. Bu diziler yeni yılda izleyicilere yeni yüzler ve yeni konular aktaracak sahneler ile ekranlarda yer aldı ve bazıları almaya hazırlanıyor. İşte yeni yıla damgasını vuracak bazı Amerikan dizileri.

  1. Taboo – Yaratıcısı ( Steven Knight ) 2017

Dizinin konusunda dünyaca ünlü iş adamı olan babasının ölümünden sonra eski yaşadığı yere dönen James Keziah Delaney‘in hayatına yer vermiştir. On iki yıl kadar uzak kaldığı Şehir’e döndüğünde bazı karmaşık durumlar ile karşılaşır ve babasının ölümünün arkasında başkalarının olduğunu çözecektir. Ailesinin fertleri ise ölmüş olarak unuttukları iş adamının oğlu ile çıkmazlar yaratacak hamleler yapacaktır. Babasının ölümcül bir zehir olan arsenik ile öldürüldüğünü çözen Delaney, bunun peşine düşecek ve olaylar bir birini kovalayacaktır. Konusu ile izleyenleri şimdiden etkileyen dizi izleyici kitlesini geniş tutacak gibi görünüyor.

  2. The Dark Tower – Yaratıcıları ( Akiva Goldsman, Ron Howard ) 2017

Konusu ile bile büyüleyen bir dizi olan The Dark Tower’in kahramanı uzun bir yolculuk için yola koyulacaktır. Eskilerden kalan tek silahşor Roland, dünyanın kötü gidişatını değiştirmek ve huzuru sağlamak için zaman tünellerinden geçerek çeşitli yerlere yolculuk edecektir. Bu yolculukta kendisine eşlik edecek arkadaşlar’da bulan Roland, elinden gelenin en iyisini yapacak, dünya için amansız bir mücadele verecektir. Büyüleyen bir dizi olacak akıllarda kalacak olan bu dizinin Dram, Fantastik türünde izleyici kitlesine istenileni verecek gibi görünüyor.

3. American Gods – Yaratıcıları ( Bryan Fuller, Michael Green ) 2017

Neil Gaiman’ın romanından esinlenerek uyarlanan dizi dram ve fantezi türünde karşımıza çıkıyor. Dizinin baş rolünde yer alan Ricky Whittle, Ian McShane, Pablo Schreiber gibi ünlü isimler var. ABD’nin güzel bir dizisi daha yakında ekranlara gelerek izleyicilere dizi şöleni yaşatacak gibi görünüyor. Dizinin konusunda Shadow isimli gencin geçmişte işlediği banka soygunu ve değişik suçlardan dolayı 3 yıl kadar ceza evinde yatar ve erken tahliyesi gelerek dışarıya çıkar. Yaşan tarzını değiştirmek isteyen Shadow, bu fikrinden kısa süre içerisinde vazgeçmek zorunda kalacak, olaylar bir birini kovalayarak kendisini içine çekecektir.

4. The Defenders – Yaratıcı ( Marco Ramirez ) 2017

Yeni bir dizi ise Netflix’te yayınlanacak ve ünlü oyuncular bu dizide yer alacaktır. Fantastik ve Aksiyon türünde karşımıza çıkacak olan bu dizi önümüzdeki günlerde ilk bölümü ile izleyiciler ile buluşacak. Şu anda hazırlıkları devam etmekte olan dizinin baş rollerinde yer alan isimlerden bazıları Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter olarak görülmektedir. Başlıca konusunda New York’un oldukça tehlikeli bir ismi olan kadının ve onun etrafında mücadele eden grubun yaşantılarından kesitleri fotoğraf galerilerinden görmek mümkün oluyor. Dizinin tam konusu ve içeriği tarafımıza ulaştığında yabancı dizi türleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 5. SIX – Yaratıcı ( William Broyles Jr. ) 2017

Yeni yılda dram ve savaş türünde bir dizi bekleyenleri ilgilendiriyor. Navy SEAL isimli Amerikan ordusunda önemli bir subayın kendi takımını oluşturması ve ülkesine ihanet eden iş birlikçileri ve terörist grupları yok etmeye çalışması konu ediliyor. Ülkelerine ihanet eden Amerikalı bir adamın peşine düşerler ve sürükleyici savaş sahneleri, dram konuları arkası arkasına gerçekleşir. Afganistan‘dan Amerika‘ya uzanan dizinin her sahnesi yeni bir konu ve çatışma ile gerçekleşiyor.

Etiketler

Elif Sultan

Yabancı diziler hakkında oldukça meraklı ve araştırmacı bir yapıya sahip bayanım. Diziler hakkında bilgi edinmek ve tüm yabancı dizi severler için paylaşımlar yapmayı seviyor, eğlenerek bu işi yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Yunanistan nakliye