Yabancı Dizi Haberleri

2017’de Merakla Beklenen Diziler

Bu yazımızda sizlere yabancı dizi tutkunlarının, 2017’de merakla beklediği dizileri anlatacağız. Bildiğiniz gibi biz yabancı dizi severler, yabancı dizi hangisi olursa olsun nerdeyse her gün internette araştırmalar yapıyor ve ne zaman başlayacak diye sürekli internette arıyoruz. Başlayacağı tarih kesinleşince de derin bir oh çekiyor, seviniyor ve ”Oh be, sonunda ya, başlıyor” diyerek rahatlıyoruz. Biz de bu yazımızda sizlere 2017’de merakla beklenen diziler nelerdir onları anlatacağız ve dizi zevkinize göre sizlere alternatif sunmuş olacağız. Öyleyse haydi başlayalım.

1- American Gods

Dizinin başrolü olan Shadow, karısıyla beraber sessiz, sakin ve mutlu bir yaşam sürmeyi hedefleyen birisidir. Karısı korkunç ve feci bir kazada ölünce Shadow bu isteğinden mecburen vazgeçer ve artık hayatı büyük ölçüde değişir. Karısının cenazesi için uçakla eve giderken kasırga çıkar. Daha sonra Shadow yanındaki adamla konuşmaya başlar. Yanındaki adamın adı ise Bay Wednesday’dir. Bay Wednesdey, Shadow hakkkında o kadar çok bilgiye sahiptir ki, Shadow’un bile kendisi hakkında bilmediği şeyleri bilmektedir. Daha sonra Bay Wednesday, Shadow’a bir uyarıda bulunur: Daha büyük bir fırtına yolda. Bu konuşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

2- Big Little Lies

Dizinin hikayesi, üç annenin birbirlerine bağlı hayatına dayanıyor. Dizide anaokulunda veli toplantısı yapılırken bir anda gizemli bir cinayet açığa çıkıyor. Üç annenin hayatlarının birbirlerine bağlı olduğunu söylemiştik. İşte bu bağ aslında buradan geliyor.

3- A Serise Of Unfortunate Events

Anneleri ve babaları ölen ve bundan dolayı da öksüz kalan üç çocuk, Kont Olaf isimli bir kişinin velayeti altına alınıyor. Ancak Kont Olaf bu üç yetimin mirasına konmaya çalışan bir kişiden başkası değil. Çünkü çocukların ailesi ölmeden önce oldukça zengin durumdalardı.

4- The Mist

Dizinin konusunun geçtiği kasabada şiddetli bir fırtına meydana geliyor. Daha sonra fırtınanın ardından da koca bir sis kasabayı kaplıyor. Aslında buraya kadar her şey normal fakat sisin ardından da canavarlar kasabayı ele geçirmeye başlıyor. Sisin uzandığı her yer canavarlarla doluyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye