Yabancı Dizi Haberleri

American Gods’ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Uzun zaman boyunca yapım aşamasında kalan American Gods dizisinin, ne zaman yayınlanacağı geçtiğimiz günler içerisinde yapılan açıklamalar sonucunda belli oldu. Konusu ile oldukça dikkat çeken American Gods, Neil Gaiman’ın “American Gods” adlı kitabından esinlenerek çekiliyordu. Merakla beklenen dizinin uzun zaman boyunca yapım aşamasında kalması sebebi ile birçok kişi dizinin yayınlanmayacağını düşünmeye başlamıştı. Bu çok satan ve çok okunan listeler içerisine giren kitabın uyarlanacağı dizinin merakla beklenen ilk bölümünün geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalar sonucunda yayınlanacağı tarih belli oldu.

Neil Gaiman’ın fazlasıyla okunan ve satan romanı American Gods’ın diziye döndürülmesi ile kitabın okuyucuları, diziyi merakla beklemeye başladılar. Geçtiğimiz günlerde dizi ekibi tarafından yapılan açıklama sonucunda, American Gods dizisinin 30 Nisan Pazar günü, Starz tarafından yayınlanacağı duyuruldu. Yapılan bu açıklama sonrasında dizi ekibi tarafından American Gods dizisinin posteri yayınlandı. Yayınlanan poster sonrasında dikkatleri üzerine çeken American Gods dizisi için geri sayım başladı. Okurları tarafından merakla beklenen dizinin yayınlanan posteri oldukça ilgi konusu oldu.american-gods

Neil Gaiman’ın American Gods kitabından esinlenerek ve aynı adı alarak yapılan dizide Yeni ve Eski Tanrılar arasında geçen savaş anlatılacak. Anlatılan hikaye, Mr. Wednesday’in koruması olan ve eski mahkumlardan biri olan Shadow Moon gözünden izleyicilere yansıtılacak. 30 Nisan Pazar günü yayınlanacağı ilk bölümü merakla bekleyen kitabın okurları, dizide yer alan başrol oyuncularının da dikkat çeken isimler olduğunu sosyal medya platformları üzerinden yorumluyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında bulunan isimler ise şu şekilde; Ian Mcshane, Gillian Anderson, Ricky Whittle, Orlando Jones, Dane Cook, Pablo Schreiber ve Jeremy Davis. Dizinin yapımcılığını üstlenen isimler ise Hannibal dizisi yapımcısı Bryan Fuller ve Everwood dizisi yapımcısı Michael Green olduğu görülüyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye