GenelKomedi DizileriYabancı Dizi Türleri

Anger Management Dizi Konusu IMDb: 6.7

Kahkaha efektli sitkom diziler Showtime, FX, HBO ve Starz gibi kanallarda son dönemde pek de karşılaşmadığımız bir türdür. Ancak Anger Management, bu istisnanın bir ürünü olarak FX kanalında yayın hayatına başlamıştır. İlk olarak 28 Haziran 2012 tarihinde izleyicileri ile buluşan Anger Management, komedi türünde enler arasında yer almaktadır. Yaklaşık 2 sezonu ve 100 bölümü geride bırakan Anger Management, büyük bir seyirci kitlesine ulaşmıştır. IMDb puanı ise yapılan incelemeler sonrası 6,7 olarak belirlenen Anger Management, izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

İlk bölümü en çok izlenen kablolu kanal komedisi olarak ödüller alan Anger Management, 2003 yapımıdır. Şu an ekranlarda yayınlanan dizi ise 2003 yapımının uyarlaması şeklindedir. Dizi ise reyting listesini hala korumaktadır.anger_management_sheen_a_l

Charlie Goodson, geçmişte ciddi öfke sorunları yaşamış olan eski bir beyzbol oyuncusudur. Beyzbol’dan zorunlu olarak istifa eden Goodson, daha sonra öfke terapistliği sertifikası almaktadır. İnsanların dertlerini dinleyen ve anlık sinir patlamalarına engel olamayan Goodson, birbirinden farklı karakterlere sahip 4 kişi ile sıra dışı görüşmeler gerçekleştirmektedir. Charlie, terapi grubu, aile üyeleri, sevgilileri ve arkadaşları ile izleyenlere eğlence dolu dakikalar yaşatmaktadır.

Dizinin kadrosuna ise Charlie Sheen, Barry Corbin, Michael Arden, Derek Richardson, Noureen DeWulf gibi isimler bulunmaktadır. Charlie Goodson karakterini Charlie Sheen, Ed karakterini Barry Corbin, Patrick karakterini Michael Arden, Nolan karakterini Derek Richardson ve Lacey karakterini de Noureen DeWulf canlandırmaktadır.

Büyük bir eğlenceye sahip olan Anger Management, geçmişte olduğu gibi uyarlanmış hali ile de seyircilerin 1 numarası haline gelmiştir. Dizide yapılan espriler, olaylar ve karakterler, insanları TV başında kahkahalar attırmaya yetmektedir.

Komedi izleyicilerin en çok tercih ettiği türler arasında yer almaktadır. Özellikle ABD sinemasında eski tür komedi dizileri azalsa da Anger Management bu konuda bir istisna olmuştur. 2003 yılında da yayınlanan ve 5 milyondan fazla izleyicisi ile çeşitli ödüllere aday gösterilen Anger Management, yeni yapımı ile de izleyicilerin ilgisini çekmektedir.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye