Dizi ÖzetiİncelemeYabancı Dizi Haberleri

Arrow 1. Sezon 12. Bölüm Dizi Özeti

Kız kardeşiniz için silahsız bir savaşa girer miydiniz?

Bölüm başladığında Arrow bir adamı koşturmaktadır. Önceki bölümde Thea, Vertigo içtiği için yakalanmıştı ve bu bölümde bu işin peşinden koşması gereken tek kişi Arrow’dur. Adamı yakaladığında Vertigo’yu kim sana veriyor diye sorar. Adam söylemek istemez ama sonra Kont ismini verir. Dig mekânda Oliver’a bir şey bulup bulmadığını sorduğunda Oliver “3 kişi yakaladım ancak sonuncusu bana bir isim verdi.” der ve macera başlar.

Thea mahkeme salonunda oturmaktadır. Dava başlar ve Thea’nın avukatı onu beraat ettirmek için her şeyi yapmaktadır. 18 yaşından küçük olduğunu ve birçok şeyi söyler fakat hâkim kabul etmez ve eğer Queen ailesinin yanına kalırsa herkesin daha da fazla uyuşturucu kullanacağını düşünür. Bu yüzden davanın devam edeceğini söyler ve herkes evine gider.

Oliver kız kardeşinin hapse girmemesi için çok uğraşır. Kont’u bulmak için Bratva’daki adamlarıyla konuşur ve Kont ile bir buluşma ayarlar. Bunun yanı sıra Laurel ile konuşup onun babası ile konuşmasını ve hâkimi ikna etmesini söyler. Her şey yolunda gitmektedir. Laurel en son olarak Thea’nın evine gelir ve “2 sene boyunca benim gözetimim altında olacaksın.” der ancak Thea kabul etmez. Çünkü annesinin hayatını mahvetmeye çalışmaktadır. Oliver, Thea’ya annesinin babasını değil babasının annesini aldattığını ve aslında babasının söylediği gibi biri olmadığını belirtir.

arrow gözleri boyalı

Akşam olduğunda buluşma ayarlanmıştır. Oliver ve Dig, Kont ile buluşur ve tam Vertigo’ları aldığında polisler mekâna gelir. Kont’un kaçtığını gören Oliver peşine düşer ancak Kont hızlı bir hamleyle ilacı Oliver’ın vücuduna enjekte eder. Sonra Dig gelip Oliver’ı alır ve kendi mekânına götürür. Oliver acı çekmektedir. Son anda Dig, Oliver’ın otlarından oluşan karışımı içtirir.

Oliver kendine gelir fakat hala daha üzerinde küçükte olsa ara sıra kendisini gösteren bir etki vardır. Oliver holdinge gider ve Felicity’e önceki akşam kendisine verilen şırıngayı gösterip içindekilerin nerede üretildiğini bulabilme imkânı olup olmadığını sorar. Felicity tabii ki kabul eder ve aynı akşam Dig, Felicity’nin bilgileri gönderdiğini ve bir kaçak su aracılığıyla Vertigo’nun yapıldığını söyler. Aynı akşam Oliver elinde yaylar olmadan çıkar ve o kaçak suyun olduğu yere gider.

arrow kont

Herkesi tek tek yaysız hallettikten sonra en üst kata Kont’un yanına ulaşır. Bu sırada polisler gelmiştir ve tek misafirin kendileri olmadığını çoktan anlamışlardır. Arrow, Kont ile dövüşür ve ona kendi şırıngasını batırır. Kont acı çekmeye başlamıştır ve bu sırada polisler odaya gelmişlerdir. Arrow adamı üstlerine atarak oradan kaçar.

Ertesi akşam Felicity, Oliver ile bir kafede buluşur ve Walter’ın ona verdiği listeyi Oliver’a verir. Oliver bu liste hakkında hiçbir şey bilmediğini söyler. Felicity her şeyi anlatır. Kendi evinde bulduğunu söylediğinde çok şaşırır.

Oliver her şeyi daha da iyi araştıracaktır.

Diğer bölümde görüşmek üzere,

Emrecan Özkan

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Yunanistan nakliye