Yabancı Dizi Haberleri

Benedict Cumberbatch’ın Yer Alacağı Yeni Dizi Belli Oldu! ‘MELROSE’

Emmy ödüllü Benedict Cumberbatch 5 bölümden oluşan mini bir dizide başrol ve yürütücü yapımcı olarak rol alacak!

Edward St. Aubyn’nin çok satan romanlarına dayanarak hazırlanacak dizide Cumberbatch kötü bir çocukluk dönemi geçiren, sürekli babası tarafından kötü muameleye maruz kalan ve bu anılarını hafızasından silmek isteyen madde bağımlısı bir aristokrat, aşırı derecede komik biri olan Patrick Melrose karakterini canlandıracak! 1960’lı yıllardaki Fransa’nın güneyinden, 1980’lerdeki New York’a ve 2000’li yılların başlarındaki İngiltere’ye kadar hikayesi uzanacak dizinin her bir bölümü Melrose’un hayatında dönemsel anekdotları bizlere aktaracak. Dizi bölümlerinin isimleri ise; “Never Minds, Bad News, Some Hope, Mother’s milk, ve At Last.”

Benedict Cumberbatch dizi hakkında; “Bu inanılmaz serinin bir parçası olmaktan dolayı mutluyuz. Bu romanların uzun zamandır hayranıyız ve David Nicholls uyarlamaları gerçekten olağanüstü” diye konuştu.
Aynı şekilde Benedict Cumberbatch 2013’te Reddit’te hangi rolü oynamak istediği sorulunca Melrose yanıtını vermişti.

Ekipte Kimler var Peki?

Sinemaya uyarlanan One Day’in yazarı David Nicholls dizinin beş bölümünün senaryosunu kaleme alacak. Michael Jackson ve Rachael Horovitz (Moneyball) ikilisi Cumberbatch ve Ackland ile beraber dizinin yürütücü yapımcılığını üstleniyor.

Açıklamalarda dizinin çekimlerine ağustos ayı içerisinde başlanacağı ve 2018’de Showtime hem de Sky Atlantic kanallarında yayımlanacak.

Ya Sherlock?

Sherlock Holmes’un yeni sezonunun gelip gelmeyeceği tartışılırken, Melrose ile ilgili haberler Sherlock Holmes hayranlarını üzmüşe benziyor. Ailesine daha çok vakit ayırmak isteyen Benedict Cumberbatch’un farklı bir projede yer almasıyla, Sherlock Holmes’un yeni sezonunun gelmesi oldukça zor gibi duruyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye