Yabancı Dizi Haberleri

Bir Garip Aşk Dizisi Yeniden Başlayacak mı ?

Bir Garip Aşk dizisi ile ekranlardaki yerini koruyan Kanal 7, dizinin tüm bölümlerini heyecan içinde takip eden izleyicilere final sonrası tekrar yayınlanıp, yayınlanmayacağı hakkında bir duyuru yapmadı. Dizinin tüm seyirciler kitlesine hakim olarak her gün oynadığı, izleyenlerin hayran kaldığı konusu ile sevenlerine final yaparak üzücü haberi vermişti.

Peki Bir Garip Aşk Tekrar Yayınlanacak mı ?

Takipçilerinin bir kısmı dizinin kaçırdığı bölümleri İnternet üzerinden arayarak izlerken, bir kısmı’da eski bölümlerinden başlayarak diziyi tekrar izlemeye başladı. Khushi, izleyenleri etkileyen güzelliği ve sadık bir eş görünümü ile izleyicilerin kalbinde büyük bir yer etmişti. İlk başta sözleşmeli olarak evlendiği eşine aşık olan Khushi, aşık olduğu adamı tehlikelerden korumak ve onun kalbini kazanmak için oldukça zor mücadeleler vermişti. Aynı çatı altında yaşayan aile üyeleri ile devamlı sorun yaşayarak bu sorundan sıyrılmayı başaran güzel oyuncunun sonunda hak ettiği sevgiyi kazanacağı, Arnav’ında kalbini kazanarak artık sevgisinin karşılığını alması dizinin ilerleyişine adeta renk getiriyordu.

Bütün Kötülüklere Rağmen Aşk Kazandı !!!

Dizinin en kötü yüzü olan Şiyan, Arnav’ın kız kardeşi ile evlenerek aile içinde kötülükler yapmaya başlamıştı. Amacı Khushi’yi önceden yaptığı yanlışlardan ötürü kaybetmesi ve onun başka biriyle beraber olmasına katlanamadığı için elinden gelen tüm kötülükleri aile içinde uygulamaya geçmişti. Aile içinde bu durumu anlatmak isteyen Khushi her zaman zorlu bir testten geçmiş, aynı çatı altında yaşadığı kocasının ailesine bu durumu anlatmak yerine delil bulmayı tercih etmişti. Amacına uzun bir süre ulaşamayan Şiyan sonunda kendisini yavaş yavaş açık etmiş, tüm ailenin gözünde birden düşmeye başlamıştı. Kız kardeşinin üzülmesini istemeyen Arnav, eniştesine katlanmak zorunda kaldığı için çok huzursuzdu.

Khushi’nin Planları Gerçekleri Ortaya Çıkarttı.

Arnav’ı zorlu bir mücadele sonrasında ikna eden Khushi, Şiyan‘a karşı bir tuzak kurmuş, onu işlediği tüm suçları itiraf ettirerek evden kovdurmuştu. Bu şekilde kız kardeşinin üzülmesini önleyen Arnav, ailenin tekrar huzura kavuşmasına seviniş, eşi ile daha sıkı bir birlerine sarılmışlardı. İzleyenlerin büyük ilgisini gören Bir Garip Aşk, final bölümünde ise izleyenleri yine hayran bırakmayı başardı.

Final’de Neler Oldu ?

Khushi, final bölümünde bir güzellik yarışmasına katılıyor ve bu katılım sonucunda birinci seçilerek kendisini sevinçten tutamıyor. Sevdiği kocası ile bu duyguyu paylaşan Khushi, final sahnesinde Arnav ile yeni bir hayata yelken açıyor. Mutlu, huzurlu ve kötülüklerin olmadığı bir yaşama başlayan çifti güzellikler ve sürprizler bekliyor. Yayınlandığı günden itibaren izleyicileri büyüleyen dizinin Kanal 7 ekranlarında yayınlanıp, yayınlanmayacağı şimdiden merak konusu…

Son yayınlanan 102.Bölüm Final Fragmanına göz atmak isteyenler aşağıdan izleyebilirler…

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye