Yabancı Dizi Haberleri

Black Mirror 4. Sezonu ile Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor

Birleşik Krallık kökenli Black Mirror 4. Sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Black Mirror yani Türkçe anlamı ile kara ayna dizisi yeni sezonu ile yine nefesleri kesecek bir sezona imza atmaya hazırlanıyor. Dizi yapımcısı olan Charlie Brooker yaptığı açıklamalar ile dizinin yeni sezonu hakkında bilgiler verdi. Charlie Brooker, Black Mirror dizisinin yeni sezonu olan 4. Sezonda yine 6 bölümden olacağını ifade etti. Ayrıca dizisinin 4. Sezonunun 6. bölümünün iki farklı final yapacağını söyleyen Charlie Brooker aynı zamanda farklı tonlarda dizinin yayınlanacağını ve sıradanlaşmış ögelerin yanı sıra istenmeyen mizah durumlarını da ekranlara taşıyacağını söyledi. Bu açıklamalar sonunda Black Mirror dizisi 4. sezon ile ne kadar fazla ilgi çekeceği tahmin edilmeye başlandı.blackmirror

Black Mirror ilk olarak 2011 senesinde ekranlara gelmişti. Dram, macera ve bilim kurgu dizisi olan Black Mirror ilk sezondan itibaren dünyanın birçok yerinde beğeniyle izlendi. Modern hayatın içinde bulunan bireylerin sorunlarını ele alan dizi bu sorunların siyaset, medya ve sanat ile arasındaki ilişkileri başarıyla anlatmayı başarmıştır. Dizi gerçek hayatı ele alarak ekranlara geldiği için izleyen sayısı da buna paralel olarak bir hayli artmıştır. Black Mirror ilk sezon Channel 4 tarafından gösterime girmesine rağmen yayın haklarını alan Netfilx ile beraber 2016 yılından itibaren her iki platformlarda dizi yayınlamaya başlanmıştır. İlk üç sezonu toplam 13 bölümden oluşan dizinin her bölümünde farklı oyuncu kadrosu bulunduğu için oyuncular hakkında pek bilgi sahibi olmak mümkün değildir. Ancak dizide bu zamana kadar yer alan birçok isim başarıyla bu işin üstesinden gelmiş ve izleyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Black Mirror dizisinin yeni sezonda yönetmeliğini yapacak olan ve ünlü bir oyuncu olan Jodie Foster yaptığı açıklamada çekimlerin İzlanda ülkesinde çekildiğini ifade etti. Ayrıca yeni sezonda dizinin daha çok dram ağırlıklı olacağını söyleyen Jodie Foster dizinin bir anne ile kızının yaşadığı olayları anlatacağını söylemiştir.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye