Yabancı Dizi Haberleri

Black Sails 4.Sezon Gümbür Gümbür!

R.Luis Stevenson’ın Treasure Island (Define Adası) adlı romandan uyarlanan ve olaylardan 20 sene öncesini anlatan dizinin yapımcılığını Michael Bay üstleniyor. Starz kanalında yayımlanan Black Sails Kaptan Flint ve tayfasının başlarından geçen olaylar ile mücadelesine yer veriyor. Konusu Macera, tarih ve dram olan dizi çoğu seyirciye göre şu an efsaneler arasında yerini alıyor. Her bir bölümü seyirciler için ayrı bir heyecana sahne olan dizide savaşlar dur durak bilmedi geçen 3 sezonda büyük gelişmelere ve savaşlara sahne alan dizinin 3.sezonunun ne zaman bittiği anlaşılmadı bile!black-sails

Sene 1715 korsanların denizlerde adeta cirit attığı bir zaman dilimi, tüm dünyada sorun olarak görülen korsanların baş düşmanı tabi ki de İngilizler. Ünlü kaptanımız Flint’in İngiliz donanmasıyla kıyasıya bir mücadelesine yer veren dizide 3 sezonda neler olmadı ki! Bir yandan koca donanma bir yandan ise bir o kadar karmaşık ve romantik olayların içinde bulur kendini!

Bu kadar heyecan ve bekleyişten sonra yapımcılardan haber var. Çok yakın bir vakitte 4.sezon savaşları ve olayları ile kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek!

Yeni sezonda diziden beklentiler oldukça fazla, bir tarafta Kaptan Flint, bir tarafta (Lanet olası) İngilizler ve diğer bir tarafta ise Billy Bones ortalığı toza dumana (barut kokusu, kan ve deniz suyuna) katacak gibi duruyor. 4.sezon önceki sezonlara nazaran kesinlikle daha çok ön planda olacak gibi, çünkü efsane Long John Silver oldukça yükselişte ve bunu kesinlikle göz ardı etmemek gerekli. Deniz savaşları, korsanlar ve kıyasıya macera ile dolu bu dizi türünün tek örneği adeta.

Dolu dolu bir 3 sezondan sonra yeni sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başlayan diziden bu sezon ki beklentilerimiz bunlardı.

 

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye - sesli chat