Yabancı Dizi Haberleri

Bull Kadrosuna Yeni İsimler Katılıyor

Bu yıl televizyon dünyasına giriş yapan ve yayınlandığı bölümler ile herkesin beğenisini toplayan Bull dizisinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzere dizi 20 Eylül 2016 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Drama türünün esinlenildiği dizi, dünya çapında bir ün kazanmayı başardı. Henüz ilk sezonunda olan ve 16 bölümü yayınlanan dizi, kanaldan ikinci sezon onayını da kaptı. Drama türünde oynayan en iyi diziler arasında yer alan Bull’un oyuncu kadrosuna yeni isimler katılıyor.

Bull dizi

ELİZA DUSHKU İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

İkinci sezon onayını alan diziden edinilen bilgilere göre Bull’un oyuncu kadrosuna daha önce Buffy The Wampire Slayer’dan tanığımız Eliza Dushku katıldı. Oyuncu ile yapılan anlaşma sonrası Eliza Dushku, New York’un en ünlü hukuk bürolarından birinde J.P. Nunnelly karakterini canlandıracak.

Filmin ana karakteri Dr.Jason Bull bilindiği üzere adından söz ettiren, kendini kanıtlamış başarılı bir psikologdur. Amerikan mahkemelerinde jürinin kararlarını inceleyen Bull, onların nasıl kararlar vereceğini analiz etmektedir. Daha sonra bu analizlerden bazı sonuçlara ulaşan Bull, konu hakkında çeşitli stratejiler oluşturmaktadır. Ancak Bull bu işlemi tek başına yapmamaktadır. Şirket kuran ve bir ekibi bulunan ünlü psikolog, arkadaşları ile birlikte çeşitli araştırmalar yapacaktır. Bull’un ekibinde ise bir avukat, bir davranış bilimleri uzmanı, bir dedektif, bir stilist ve bir bilgisayar uzmanı bulunmaktadır.

Dizide yapımcı görevini ise Dr. Phil üstlenmiş. Phil’in yardımcısı ise Paul Attanosio olarak belirlenmiş. Daha önce House M.D. dizisinin 175 bölümünde yapımcı olarak görev alan Attanosio, Bull dizisinde de başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. Her bir bölümü 60 dakikadan oluşan ilk sezon ise 17 bölüm olduğunda tamamlanacak. Dizi ise ikinci sezona farklı hikayeler ve olaylar ile dönüş yapacak.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close