Aksiyon DizileriGerilim DizileriYabancı Dizi Türleri

Criminal Minds (2005) Dizi Konusu– IMDB Puanı 8.2

Criminal Minds dizisi çok kaliteli olup ülkemizde az bilinen dizilerden bir tanesi bu az bilinmişliğin nedeni ne olabilir bilmiyoruz. Criminal Minds Fbı’ın Quantico merkezindeki davranış analizi ünitesini buradaki uzmanların ülke çapındaki suçlularla ilgili araştırmalarını detaylandırarak anlatan muazzam bir dizi. Yaptıkları çalışmalar sizde vay be havası uyandıracak. O nereden çıktı oha bu kadar da olmaz helal diyeceksiniz. Ayrıca dizi uydurma değil bizzat işlenen gerçek suçlar üzerine kurulmuş bir dizi. Ve bu diziyi çok cazip hale getiriyor.Criminal Minds

Criminal Minds , Jeff Davis tarafından yapımcılığı üstlenilen bir Amerikan polis usulünü içeren suç draması içerikli bir televizyon dizisidir 22 Eylül 2005 tarihinde yayın CBS kanalında yayınlandı ve Mark Gordon Company tarafından CBS Televizyon Stüdyoları ve ABC Stüdyoları ( The Walt Disney Company’nin bir yan kuruluşu )ile birlikte üretildi
Dizi başladığı günden itibaren bir çok oyuncu ile çalıştı. Bunlardan bazıları ana karakter olarak Thomas Gibson , Matthew Gray Gubler , AJ Cook ve Kirsten Vangsness.

Seride Eylül 2005’te prömiyer yapıldığında, FBI Ajanları Jason Gideon , Aaron Hotchner , Elle Greenaway , Derek Morgan , Spencer Reid , Jennifer “JJ” Jareau ve Penelope Garcia yer aldı . İlk sezon için Garcia ana oyuncu değildi, aksine birçok bölümde göründüğü halde tekrar eden bir role sahipti. 2006’da ikinci sezonun başında Lola Glaudini , New York’a dönmek istediği için diziden ayrıldığını açıkladı . [] Paget Brewster , Emily Prentiss rolüyle onun yerine geçti .
Üçüncü sezonun başında Mandy Patinkin seriden ayrıldığını açıkladı, çünkü serinin içeriğinden derinden rahatsız oldu. Diğer oyuncularına özür mektubu bırakarak sebeplerini açıkladı ve şans dilemek istedi Üçüncü sezonda, AJ Cook ilk çocuğuna hamile kaldı. Gebeliği diziye yazıldı. Cook’un oğlu Mekhai Andersen, Jennifer’ın oğlu Henry gibi tekrar eden bir role yazıldı. Cook’un boşluğu , ajansın Terörle Mücadele Birimi ile çalışan FBI ajanı Jordan Todd’u oynayan Meta Golding tarafından dolduruldu.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye