Yerli Dizi Fragmanları

Çukur 3. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Çukur 3. Sezon 14. Bölüm

Büyük bir ilgi ile takip edilen Çukur dizisinin 3.sezon 14.bölüm fragmanı yayınlandı. Önceki bölümde Azer tarafından tuzağa düşürülen Yamaç, Selim ve Cumali zor durumda kalmıştı. Kahraman’ın ölümü ile aynı sahnede Cumali vurulmuştu. Bu durumda savaşın büyüyeceği düşünülürken Sultan hanım ve Azer’in annesi barış getirmek için bir araya geldiler. Bunun sonucunda savaş devam edecek mi ? İntikam almak için aksiyon dolu sahneler karşımıza çıkacak mı ? sorularını Pazartesi yayınlanacak yeni bölümde göreceğiz.

Yamaç’ın Hayatını Kurtaran Adam Kim ?

Her seferinde Yamaç ölmek üzereyken onu birisi kurtarmaktaydı. Bu sefer lunaparkta çatışma çıkıyor ve bu kahraman yine karşısına çıkıyor. Bu kez yaralanan kahramanın aslında daha önce öldü bilinen Mahsun olduğu düşünülmeye başlandı. Çünkü yayınlanan yeni bölüm 2. fragmanda görünen Mahsun gibi duruyor.

3.Sezon 14. Bölüm Fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Çukur 3. Sezon 14.Bölüm 2. Fragman‘da Yayınlandı. Hemen izlemek için aşağıdan bulabilirsiniz.

Dizinin yayınlanan 2. fragmanında Karaca ailesini korumak için Azer ile’mi evleniyor ? işte tüm bu soruların yanıtını 24 Aralık Pazartesi günü kendi kanalında ve kendi saatinde izleyerek göreceğiz. Şimdiden heyecanlandıran Çukur dizisinin yeni bölümünü takipte kalınız.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye