Yabancı Dizi Haberleri

Dynasty Yeni Versiyonlar Tekrar Ekranlara Dönüyor!

Yakın vakitte CW kanalında çok büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve dünya genelinde önemli bir ilgi odağı olan Gossip Girl yapımının yapımcıları Stephanie Savage ve Josh Schwartz tekrar CW’ye dönmeyi düşünüyorlar.
Josh Schwartz ve Stephanie Savage bu defa yep yeni bir yapımda karşımıza çıkıyor. Yabancı dizi dünyasının belki de en iyi drama yapımlarından olan Dynasty bu ikilinin gayretiyle tekrar televizyonlara dönmeye hazırlanmakta. Dynasty orijinal yapımı 1981-1989 seneleri arasında ABC ekranlarında yayımlanmıştı. Dynasty yapımının konusu ise Amerika’nın en varlıklı iki ailesi olan Carrington ve Colby aileleri arasındaki kavga ve düşmanlığa yer vermekteydi.
Deadline’ın duyurmuş olduğu haberlere göre eski Dynasty dizisinde Linda Evans’ın canlandırdığı karakter Krystle Jennings isimli genç sekreterin yerine bu yeni dizide İspanyolca konuşan Latin Amerikalı Cristal Jennings olacak.
Dynasty’nin yeni dizisinde Amerika’nın en zengin iki ailesi Colby ve Carrington arasındaki çekişmelere sahne olacak.Olay zengin Blake Carrington’ın kızı ve ailenin yeni gelini olan Cristal’ın üzerinden anlatılacaktır.
Yapımın senaryo kadrosunda önemli isimler var. Stephanie Savage ve Josh Schwartz’a eşlik eden Sallie Patrick oldukça dikkat çeken isimler.
Gençlik dizilerine ağırlık veren ve sürekli bu türde dizilerle tanınan bir kanal olan The CW bu eski dizileri yeni genç nesile uyarlama konusuna pekte yabancı değil. Henüz ortaya nasıl bir yeni Dynasty çıkacağı ise merakla beklenmekte.
Ülkemizde de bir dönem yayımlanan dizinin hayran kitlesi oldukça fazla, aile entrikalarıyla bu dizinin yeni yapımı eski dizinin konusuyla biraz örtüşse de farklılıkların olması kaçınılmaz gibi.
Kanal bu tür yapımlara ilk kez adım atmıyor. Benzer uygulamaları daha önce yapan kanal Beverly Hills, 90210, Melrose ve Place gibi eski kült dizileri de yayın hayatına döndürmüştü.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye