Yerli Dizi Haberleri

EDHO’da 121. Bölüm Son Sahne’de İlyas Ölüyor’mu ?

Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘da son sahne izleyenlerin gözlerini yaşarttı. Büyük ilgi gören ve her bölümünde izleyicileri mest eden EDHO‘dan İlyas ayrılıyor mu ? İşte tüm bu soruların yanıtlarını yeni bölümde görme şansımız olacak. Reytingleri devamlı zorlayan ve üst sıradaki yerini korumaya devam eden EDHO izleyicileri İlyas’ın ölmesini istemiyor. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda kimisi diziyi bırakacağını söylerken,bazı kesim’de İlyas’ın diziden ayrılacağını düşünmüyor. Senaryo ve yönetmene gönderide bulunan dizinin takipçileri İlyas’ın ölmemesi için büyük paylaşımlar yapıyor.

121. Bölümde Neler Olmuştu ?

Bir önceki bölümde düşmanlarını öldüren Çakırbeyli ailesini yeni sürprizler bekliyordu. 121. Bölümde Hızır’ın bir kanadını kırmak isteyen düşmanları İlyas’ı yeni bölümde içeri alarak infaz etmeyi planladılar. Bundan haberdar olan yeğeni Alparslan ise tanık olarak ifade verecek olan Cengiz’i buldu ve kendini asmış süsü vererek şahitlik yapmamasını sağladı. Amaçları tamda bu olan düşmanlarının başka dosyalar ortaya atarak İlyas’ın tutuklu yargılanmasını sağlamış ve son sahnede İlyas’ı Hızır ve adamlarının önünde bıçaklattı. Son sahneden sonra büyük üzüntü yaşayan EDHO izleyicileri şimdiden İlyas’ın ölmemesi için Sosyal ağlar üzerinden İlyas Ölmesin paylaşımları yapmaya başladı. Yeni bölümle ilgili şu anda hiç bir bilgi verilmediğinden İlyas’ın yaşayıp yaşamayacağı hakkında bilgiyi yakından takip ediyor olacağız. Edineceğimiz bilgiler doğrultusunda sizleri’de bilgilendirecek ve EDHO sevenleri mutlu edecek haberi bekliyor olacağız.

122. Bölüm Fragmanı Yayınlandı’mı ?

Bilindiği üzere dizinin 122.bölüm fragmanı dizi gününden 1 gün önce ATV ekranlarında yerini alıyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerde bu yazımızın sonundan fragmanı izleyebilirsiniz.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye