Yerli Dizi Fragmanları

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. Bölüm Fragmanı

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 153. bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Ne zaman yayınlanacak ? sorularınızın yanıtı bu yazımızda..

İzleyicileri her hafta ekran başına toplayan EDHO’nın yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu yazımızda yer alacak. Geçen haftaki bölümünde büyük bir heyecanla bölüm sonu gerçekleşti. Oğlunun ölümünden sonra büyük bir öfke sahibi olan Tufan ile Hızır karşı karşıya gelmişti. Oğlunun defnedilmesi için zaman tanıyan Hızır, Tufan’a o hamle yapmadan saldırmama kararı almıştı.

Hızır Pusudan Kurtulabilecek mi ?

Son sahnede gerçekleşen pusudan Hızır Çakırbeyli yeğeninin dikkati sonucunda pusudan kurtulacak gibi görünüyor. Alparslan’a mesaj ulaştırmak isteyen Fedai’nin büyük etkisi oldu. Bu sayede pusu kurulduğunu anladı ve büyük ihtimalle pusudan kurtulacaklar. Bunun dahasında tersine durum oluşarak Tufan’ı ele geçirebilirler.

Yeni Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ?

EDHO’nun yeni bölüm (153 ) ATV ekranlarında dizinin normal saatinden bir gün önce yayınlanmaktadır. Fragman çıkar çıkmaz bu yazımızdan izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye