Yerli Dizi FragmanlarıYerli Dizi Haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30 Mayıs (71.Bölüm ) Sezon Finali Yapıyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30 Mayıs akşamı 71.Bölüm ile final yapıyor. Yaz sezonu nedeni ile final bölümü oynayacak olan dizide ipler iyice gerilmiş durumda. Hızır’ı öldürmek isteyen Rüstem için şartlar değişiyor. Hızır’ı öldürme girişimi başarısız sonuçlandığı için artık hayatı tehlikede olduğunu düşünerek yurt dışına kaçmayı planlamaktadır. Hızır ve ailesinin onu öldürmekten başka yolu kalmamış, aksi durumda kendi hayatları tehlikeye girecektir. ATV ekranlarında her akşam TV karşısına kitleyen bir dizi olarak büyük hayran kitlesine sahip olarak devam ediyor. İzleyenleri üzen sezon finali bu akşam kendi saatinde yer alacak.

Büyük savaş bu gün başlıyor, Hızır, canına kast eden Rüstem’i öldürmek için plan yaparken, Rüstem ise kaçma planları yapacaktır. Onu ülkeden kaçmadan yakalamak ve öldürmek zorunda olduklarının bilincinde olan masa üyeleri birleşerek bir plan yaparlar. Kendisini öldürmesi için Serkan’ı tutanlara bir cevap vermek için onu yakalaması gerekmekte ve konuşturmak zorundadır. Her hafta nefesleri kesen sahneleri ile ülkedeki bazı olaylardan canlandırma veren dizinin sevenleri 30 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümün fragmanını izlediklerinde heyecan içinde bekleyişe geçtiler. Sezon finalinde neler olacak ? Hızır Çakırbeyli ve ailesini neler bekleyecek ? hepsini bu gün yayınlanan bölümünde göreceğiz. Sevenlerinden bir süre ayrı kalacak olan ”Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” (EDHO) 71.bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşte EDHO’nun 71.Bölüm Final Fragmanı 

https://www.youtube.com/watch?v=jSQVDvygBTI

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye