Yerli Dizi FragmanlarıYerli Dizi Haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 68. Bölümde Neler Olacak ?

Her hafta nefeslerin tutularak beklendiği ve Atv‘nin fenomen dizileri arasında yerini koruyan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘da bölüm sonunda şok bir gelişme yaşandı. Güne güzel başlayan Suzi ve İlyas gün sonunda kötü bir sürpriz ile karşılaşmış, kendilerini öldürmek isteyen Serkan‘ın planını Hızır’ın yetişmesi bozmuştur. Hızır‘ı tutuklamak isteyen Serkan’ın karşısına çıkan İlyas kendisini feda etti. Tüm bunlardan sonra 68.Bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından sıkça aranmaya başladı. 9 Mayıs’ta yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

Masanın Tüm Güçlü Elleri Karşı Karşıya !!

Masanın düzeni bozulmuş, Hızır, Rüstem ve Ünal arasında gerçekleşen masayı yönetme planları bir birlerine düşmelerine neden olmuştu. Rüstem bulunduğu durumda masayı yönetemeyeceğini anlamış, bunun için Ünal ile uzlaşmak için yemeğe davet etmişti. Tüm bunlar olurken aynı zamanda İlyas ve Suzi için ölüm emri verilmiş, Ünal ile bunların değerlendirmesini yapmışlardı. Her zaman gizli bir planı olan Hızır ne gibi bir önlem düşünmüş ? Ünal ile Rüstem’i nasıl saf dışı bırakacak ve Serkan’ın oyununu bozacak yeni bölümde hep birlikte göreceğiz.

Suzi ile İlyas Aşklarını İlan Ettiler !

Son bölümde annesinin Suzi ile konuştuğunu ve olumlu baktığını duyan İlyas çok memnun olur. Oda içinde Suzi‘ye karşı boş olmadığını ortaya çıkarıyor ve bir birleri ile en mutlu anlarını paylaşmaya başlıyorlar. Tüm bu güzel gelişmelerin içinde arkalarından çevrilen plan sonucunda İlyas ve Suzi yine bir yol ayrımına geliyor, yeni tehlikeler yeni bölümde’de peşlerini bırakmayacak gibi görünüyor. Masadaki tek koruması gereken adam olarak Ünal ile çok samimi olan Suzi, İlyas için Ünal beyden yardım isteyecek mi ? Yoksa şirketi ile görüşerek’mi bir sonuç almaya çalışacak. Sonuçta kendisini’de öldürmek isteyen şirketin diğer çalışanları ortada çıkmaz bir durum yaratıyor.

9 Mayıs 68.Bölüm Yayınlandığı anda Burada Yer Alacak !!!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9 Mayıs 68.Bölüm takipçileri için yayınlanır yayınlanmaz haberimizde bulabilirsiniz. Gelişecek olaylar ve yeni bölüm hakkında fragman sonrası bilgi akışımız devam edecektir…

 

 

 

Etiketler

Uğur Kartal

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close