Yerli Dizi Haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Neler Oluyor ?

Atv’nin fenomen dizisi ”Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” bu haftaki bölümünde’de izleyenleri ekran başına topladı. İlyas’ın cinayet zanlısı olarak istihbarat tarafından alınması Hızır ve ailesini derinden üzdü. İlyas için umutlar tükenirken onu çok seven Suzi, en zor kararlardan birisini vermek zorunda kaldı. İlyas’ın eski karısını öldürmesi karşılığında yaşayacağını söyleyen Rüstem, onun bu cinayeti işledikten sonra İlyas ile aralarında bağ kalmayacağını bilmektedir. Yeni bölümde kendisine yapmak zorunda olduğu bu görevi yerine getirip getirmeyeceği ise merak konusu oldu.

İlyas ile Tipi Aynı Hücrede !!!

Büyük bir gelişme yaşandı ve Tipi istihbaratın başında yer alan Serkan‘ı öldürmeye çalışıyor ve bunda başarısız olarak İlyas’ın yanına doğru götürülüyor. Bu Hızır’ın bir planımı ? Yoksa Tipi kendi başına’mı bu harekette bulundu ? yeni bölümde bunları görebileceğiz. Bizim ön görümüze göre bu plan Hızır Reis‘in planı ve İlyas’ın yerini bulmak için atılmış bir adım. Suzi tam İlyas’ın eşini öldürmek üzereyken İlyas’ın kurtulduğu haberini alacak ve yapmak zorunda bırakıldığı suikastı yarıda bırakacak. Masayı ele geçirmek isteyen dış güçlerin adamı Rüstem ve Ünal Kaplan, Hızır reis ve Çakır beyli ailesinin masada oy çokluğundan dolayı kaybedeceklerini anlamış ve bu durumu kendi aleyhine çevirmek için onları yok etme kararı almıştı.

İstihbarat Başkanı Serkan’da Rüstem’e Çalışıyor !

İstihbaratın başına getirilmesini isteyen Davut bey bu durumda tüm içeride bulunan hainleri gün yüzüne çıkarmayı hedefliyordu. Amacına ulaşmak üzere olan Davut beyi şimdi Rüstem tehlikesi bekliyor. Onun öldürülme emrini veren Rüstem ile karşı karşıya gelen Davut beyin Serkan‘ı ne zaman görevden aldıracağı belirsiz iken kendisine öldürme emri veren adamla yüz yüze görüşmüş, olacakları bir nebze olsa sakin ve ağır işlemesi adına samimi yaklaşmıştı. Şimdi yeni bölümde ne gibi sürpriz durumlar izleyicileri bekliyor ? Yeni bölümde İlyas ve Suzi kavuşacak mı ? Tipi Serkan’ın elinden Kurtulacak’mı ? bunları göreceğiz.

Her Hafta Reyting Rekortmeni !

EDHO, her hafta Atv‘nin en çok izlenen dizileri arasında yerini korumaya devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu’dan bir çok oyuncunun katıldığı ve her geçen gün bir yeni sürpriz oyuncu ile karşımıza çıkan dizinin konusu ve ekip kadrosu gittikçe büyüyor. Aksiyon sahnelerini biraz geride bırakan dizinin şu anki ilerleyiş durumu, büyük mafya takımının bir biri arasında verdiği savaş ve Devlet içine yerleşmiş hain ve sömürgecileri ortaya çıkartmak amacı ile ilerleyiş gösteriyor.  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 69.Bölüm ile 16 Mayıs’ta ekranlara gelecek ve akıllarda kalan tüm bu soruların cevabını verecek. Yeni bölümde yaşanan ve gelişen tüm olaylardan bilgi vermeye devam edeceğiz. Takipte kalın, sizinde haberiniz olsun…

 

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye