Yabancı Dizi Haberleri

Fargo 3.Sezon İlk Fragman Yayınlandı!

2014 yılından bu yana 2 sezon yayınlamış olan Fargo dizisi, bu yılda tüm dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. 19 Nisan 2017’de 3.sezonun ilk bölümünü yayınlayacak olan diziden ilk fragman yayınlandı. Bu yılki sezonunda hikaye Amerika’nın Minnesota Eyaleti içersinde geçecek. 2010 yılından bahsedecek olan diziden gelen ilk fragman izleyicilerini şimdiden heyecanlandırdı. 3. Sezonunda yer alacak isimleri de açıklayan dizi de bu sezonda; David Thewlis, Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Carrie Coon ve Michael Stuhlbarg yer alacak.fargo-3-sezon

3.sezonun yayınlanan ilk fragmanında cinayet araştırmalarına devam eden kardeşlerin hayatlarında birbirinden farklı olaylar yaşanacağı görülüyor. 2010 yılını konu alan filmin fragmanına bakılarak, bu sezonda oldukça üst statülere sahip olan büyük adamların cinayetleri konu alınacağına benziyor. Yayınlanan ilk Frago fragmanı içinde dev bir Noel Baba balonunun söndürüldüğü görülüyor. Yayınlanan ilk fragmana dair izleyicilerin yaptıkları yorumlar arasında, dizinin en iyi sezonunun bu sezon olacağı konuşuluyor. Ayrıca yapılan yorumlar arasında dizinin merak konusu olduğu da görülüyor. Bu sezonda yer alacak karakterlerin daha önceki dizilerden tanınan karakterler olması da diziye ayrı bir heyecan katacağa benziyor.

Bilmeyenler ve diziyi henüz izlemeyenler için dizinin kısa bir özetini geçelim. Fargo dizisi 1990 yıllarında yayınlanmış ve birçok ödül almış filmin diziye döndürülmüş halidir. Dizide yer alan kardeşler, cinayetleri soruşturarak dönem içerisinde oldukça yer etmiş cinayetlerin soruşturmasını yapmaktadırlar. Bu cinayetlerin gizemini çözmeye çalışan kardeşlerin başlarından geçen olayları anlatan dizi polisiye ve dram türlerini içermektedir. 2014 yılından bu yana yayınlanan dizinin 2 sezonu çekilmiştir. Geçmiş dönemde çözümlenen cinayetlerin sır perdesini ortadan kaldıran Fargo dizisinin IMDB puanı ise 9.0’dır. Ünlü oyunculara yer veren dizi de her sezon farklı cinayetler anlatılmaktadır.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Yunanistan nakliye - sesli chat