Yerli Dizi Haberleri

Fi Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Ekranlarda yerini almaya başlayan Fi dizisi geçen hafta yayınlanmamış, izleyicilere bir önceki bölüm tekrarı sunulmuştu. Bu gelişmeden sonra izleyiciler Fi dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı ? sorularını sormaya başladılar. Peki akıllara takılan bu sorunun cevabı nedir ? Fi dizisi bu gün yeni bölümü ile ekranlara gelecek mi ? işte haberimizin detayları..

Baş rollerini usta isimlerin canlandırdığı Fi dizisinin oyuncu kadrolarından bazıları şu şekilde, Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin baş rol oynadığı dizi her hafta üçlü bölümler ile sevenlerinin karşısına çıktı. Dizi, bu hafta yeni bölüm ile karşımıza çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi vermez iken izleyenlerin en çok aranan dizi bölümü sorguları arasında yer aldı.

7,8,9.Bölüm Fragmanları Yayınlandı !

Herkes dizinin yeni bölümünde neler olacağı sorularına yönelmişken üçlü fragman izleyiciler ile buluştu. Yeni bölümden kareler sunan Fi dizisinin fragmanını haberimizin sonunda izleyebilirsiniz. Tutkularının peşinden giden ve aşk ile ihtiraslar arasında kalanların hikayesine yer veren dizinin işte yeni bölüm fragmanı…

Son Bölümünde Yaşanan Olaylar !!!

Aşk ile mesleki hayalleri peşinden giden Duru ve Deniz‘in beraberlikleri zorlu bir süreçten geçmektedir. Gitmek isterken sevdiği adamın kendisine engel olmaya çalışacağını arzu eden Duru, büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Gitmek üzereyken canlı yayın yapan Can Manay, herkesin gözleri önünde aşkını ilan ederek Duru‘yu gitmekten vazgeçirdi. Tüm bu gelişmelerden sonra Duru’nun Can için’mi ? yoksa Deniz için’mi döndüğü akıllarda merak konusu oldu. İzleyenlerin bir sonraki bölümü iple çektiği Fi dizisinin yeni bölümü yayınlanması bir sonraki haftada izleyenleri üzdü. İşte yeni bölümde neler olacak ? hangi gelişmeler yaşanacak hepsini yukarıda yer alan üçlü fragmandan kısa ve özde olsa anlamaya çalışabiliriz.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye