Yabancı Dizi Haberleri

FOX Kanalı 3 Dizi İçin onay verdiğini duyurdu.

Amerika Birleşik Devletlerinin ulusal kanallarından olan FOX aynı zamanda ülkemizde de yayında olan FOX kanalı 3 dizi için onay verdiğini duyurdu.

Ülkemizde Cehennem Silahı olarak bilinen aksiyondan televizyona uyarlanan Lethal Weapon 22 bölüm olarak yeni sezonda yer alacak. Diziyi kısaca hatırlatacak olursak dizi Mel Gibson ve Danny Gloverin başrolunu paylaştığı popüler filmin diziye aktarılması diyebiliriz. Diziyi Mat Miller geliştiriyor. Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Clayne Crawford (Rectify, Rogue, 24), Damon Wayans (The Underground, My Wife and Kids), Keesha Sharp (American Crime Story), Jordana Brewster (American Crime Story, Dallas), Kevin Rahm (Bates Motel, Mad Men, Desperate Housewives), Chandler Kinney ve Johnathan Fernandez dir. Klasik bir polisiye dizisi diyebiliriz. Günümüze uyarlanan dizide suçlularla mücadele eden Los Angeles Polis teşkilatı dedektiflerinden Matin Riggs ve Roger Murtaugh’un aksiyon dolu maceraları anlatılıyor.
Diğer onaylanan dizi ise başrolünde Kaitlin Olsu’nun oynadığı yeni komedi dizisi The Mick. 13 er bölümlük 2.sezon onayını alan dizi gelecek sezonda ekranda olacak.

The Mick’ten bahsedecek olursak Mckezie Mrphy Rhode Island bölgesinde yaşamaktadır. Maddi sıkıntıda olması onu mecburen arasının bozuk olduğu ablasının yanına gitmeye zorlar. Yıllardır görüşmediği ablasının yanına gitme sebebi ablasının maddi durumunun gayet yerinde olmasıdır. Gittiği vakit ise ablası ve eniştesi bir parti düzenlemektedir. Parti tüm hızıyla devam ederken Partiyi FBI basar. Poodle ve Christopher FBI tarafından gözaltına alınır ve tutuklanır. Poodle kardeşine Mackenzie’ye bir teklif yapar. Eğer onlar yokken çocuklarına bakarsa ona istediği kadar para verecektir. Çok paraya ihtiyacı olan Mackenzie bu teklifi hemen kabul eder ama hayatı boyunca sorumluluktan uzak duran Mackenzie için bu oldukça zor olacaktır. Ayrıca onların gelme süreleri arttıkça Mackenzienin sırtındaki yük de artmaktadır.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye