Yabancı Dizi Haberleri

Game Of Thrones Yeni Sezonda Neler Olacak ?

İzleyiciler tarafından büyük ilgi gören bir dizi olan Game Of Thrones bu sezonda yine izleyicileri yeni sürpriz gelişmeler ile ekranlara topluyor. Dizinin alt yazılı olarak çıkan fragmanında güzeller güzeli prensesin bir ejderha tarafından tehdit altında olduğu ve bu durumdan kurtulmak için düşman olan ülkenin kralı görüşme yapacak ve halkını kurtarmak için kendisini feda etmek isteyecektir. Yeni sezonun merakla beklenmesi ve izleyiciler tarafından en çok aranan diziler arasında olması popüler olduğunu göstermektedir. Dizinin her sezon bitmeyen aksiyon sahneleri ve sürükleyici konusu ile yeni sezonun ne zaman geleceği soruları akıllarda yer alıyor. Dizinin bu sezonunda yaşanan gelişmelerde bir güzel prensesin halkı için kendisini ne kadar tehlikeye atabileceği ve hangi riskler ile karşı karşıya gelebileceği kısa bir özetle anlatılmıştır. Dizinin orijinal fikir sahibi olan George R.R. Martin, ne kadar başarılı bir yapıma imza attığını göstermektedir. Ülkemizde en çok izlenen diziler arasında yerini alan Game Of Thrones dizinin yeni sezonunda yaşanacak gelişmeler ve olan tüm olayları sizler ile paylaşmak ve bilgi sahibi etmek için buradan kısa bir tanıtım fragmanı yayınlamak istiyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Zdm6XuoSrYI

Yukarıda gördüğünüz yeni sezonda yaşananlar ve yeni maceralar sizleri ekranlara kitlemeye odaklı sahnelere yer vermiştir. Dizinin yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı bilinirken, diğer bölümlerinin çekimleri ise aralıksız sürmektedir. Alt yazılı olarak ülkemizde izleyebileceğiniz en iyi yabancı diziler arasında yer alan Game Of Thrones dizisini sizlere önererek keyifle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Başarılı dizilerin içinde yer alan bu güzel sezon ile sizlere dizi keyfi yaşatmak için aralıksız çekimleri süren dizimizin yeni haberlerini sizlere güncel olarak duyurmaya ve bilgi sahibi etmeye çalışacağız.

Yeni sezonda dizide şu oyuncular yer almıştır:

Emilia Clarke, Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams, Nikolaj Coster Waldau, Alfie Allen gibi usta oyuncular yer almıştır. Diğer oyuncularımıza dizinin kendi konusunda ulaşabilirsiniz. Hoş ve keyifle dizi izlemeniz dileklerimiz ile…

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye