Yabancı Dizi Haberleri

Game of Thrones Yönetmeninden Ejderha Açıklaması

Dünya çapında büyük bir üne sahip olan ve her bölümün milyonlarca kişi tarafından izlenen Game of Thrones’un yeni sezon bilgileri gelmeye başladı. 17 Nisan 2011 tarihinde başlayan ve yıllardır reyting listelerinin zirvesinde yer alan Game of Thrones 6 sezonu da geride bıraktı. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında yeni detaylar da aktarılmaya başlandı. Fantastik türünde ve drama formatında müthiş iş başaran Game of Thrones dizisi yeni sezonda da milyonlarca izleyici tarafından bekleniyor.

BOEİNG 747 BÜYÜKLÜĞÜNDE OLACAK

Bilindiği üzere Game of Thrones oyunundaki ejderhalar büyük ilgi görüyor. Özellikle taht oyunlarının kazananını değiştirme konusunda önemli bir yere sahip olan ejderhalar hakkında yeni açıklamalar geldi. Ejderhalar yaş olarak büyürken, dizinin yönetmeninden de müjdeli haber geldi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan dizinin yönetmeni Matt Shakman ejderhaların yeni sezonda Boeing 747 büyüklüğünde olacağını açıkladı. Yani bu demek oluyor ki dizideki ejderhalar yeni sezonda 70 metre uzunluğunda olacak. Bu heybetli yaratıklar 9 metrelik ateş püskürtme yeteneğine de sahip olacak.

  1. sezonda milyonlarca kişi tarafından izlenen Game of Thrones 10 bölümlük bir sezon geçirmişti. Yapımcılar ise dizinin 7.sezonunun çekileceği bilgisini vermişti. 2016 yılının yarısında çekimine başlanan dizi 16 Temmuz 2017 tarihinde sevenleri ile buluşacak. Ayrıca senaryoda George R. R. Martin’in yayımlanacak olan romanından da esinlenecek. Bu roman sayesinde dizide ek sahneler oluşturulacak. Bilindiği üzere dizi 6 sezonda da Kış Rüzgarları, Kargaların Ziyafeti ve Ejderhaların Dansı romanlarından esinlenmişti. Bağımsız olarak bölümleri de bulunan dizinin yeni sezonunda ise Kış Rüzgarları’ndan esinlenecek.

16 Temmuz 2017 tarihinde sevenleri ile buluşacak olan Game of Thrones bu yaz döneminin enleri arasında yer alacak.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye