GenelYabancı Dizi Haberleri

Game Of Thrones’in Final Sezonu Kaç Bölümden Oluşacak ?

Merhaba arkadaşlar, bilindiği üzere ekranların en çok aranan ve takip edilen dizilerden birisi olan Game Of Thrones, yeni sezon çekimlerine başlamış, bu sezonun final olarak kaç bölüm olacağı konuşuluyordu. Dizinin yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss‘e yöneltilen daha önceki sorularda yedinci sezon için yedi bölüm olacağını paylaşmış, sekizinci sezon için daha tam net olmasa’da altı bölüm olacağını duyurmuşlardı. HBO‘nun program yöneticisi ve başkanı Casey Bloys, final kaç bölümden oluşacak, final hakkında düşünceleriniz neler sorusuna kanaldan resmi bir açıklama gelmediğini vurguladı.

İzleyici kitlesi ile hayranlık yaratan dizinin yeni bölümlerinde daha net ve güzel sahnelerin yer alması için uğraşıldığını belirten Casey Bloys, dizinin ne kadar fazla bölümü olur ise biz seve seve yayınlamak isteriz. Çok iyi konusu olan sürükleyici bir dizinin fazla bölümle ekranlara gelmesi bizleri tabi’ki sevindirir dedi.

Dizi hakkında röportaj veren Davos Seaworth’ü canlandırmakta olan Liam Cunningham, dizinin yedinci sezon bölümlerinin Eylül ayında çekimlerine hız kesmeden başlanacağını duyurmuştu. Yeni sezonu merakla bekleyen izleyicileri yeni haberlerden sitemiz üzerinden anında haberdar olabilirler.

İzleyicilerin merakla beklediği dizi olan Game Of Thrones konusunu izlemek isteyenler ve fikir almak isteyen ziyaretçilerimiz’de ziyaret ederek tüm hikayesi ile ilgili bilgi sahibi olabilirler.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye