Dizibilgisi.com sitemiz kullanıcılara yabancı dizi bilgileri sağlayan geniş arşivi ile hizmet veremeye hazır olan dizi bilgisi sitesidir. Dizi severler için en iyi bilgileri bir araya getirmeyi hedefleyen, izleyicilerin gözünde ve kendi izlenimlerimiz ile hangi diziler daha çok popüler ? hangi dizi izlenmeli ? hangi dizilerden haberler var ? bunların araştırmasını yaparak dizi severler için tek bir çatı altında toplamayı ilke edindik.

Zamanının çoğunu dizi izleyerek geçiren bir kişi olarak keyif aldığım tüm dizileri izleyicilere naklen aktarmak ve onlarında bu güzel diziler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İnsan bazen sıkıntılı anlarını unutmak ve keyifli bir dizi ile ilerlemek ister, fakat bu durumda izlenebilecek o kadar çok dizi vardır’ki kararsız kalır ve hatta sevmeyeceği bir dizinin bir kaç bölüm ilerisine gidebilir.

Bu durumların yaşanmaması için özenle hazırladığımı dizi arşivimiz ve tanıtımları ile sizlere bilgi paylaşımı yapmak, izlemeniz gereken diziler hakkında detaylı bilgiler sunmak istiyoruz. Uzun zamandır yaptığımız araştırmalar ve bilgiler ile en iyi dizilerden, en kötü dizilere kadar sıralamalı bir liste ile sizlere karar vermeniz konusunda yararlı bilgiler sunmayı hedeflemekten vazgeçmiyor, daha iyi bir dizi topluluğu için tüm yerli ve yabancı dizi severler için bir araya geliyoruz.

Sizler için günün her saatinde özenle hazırlanan dizilerin bilgilerini ayrı bölümlerde sunarak daha kolay erişim sağlamanız adına kolaylıkları’da aynı zamanda sizler için sunmaya çalışıyoruz.
Dizibilgisi sitemizi yakından takip etmek isteyen ve takipçisi olan ziyaretçilerimize her gün yeni bilgiler ve merak ettiği dizi bölümleri ile ilgili paylaşımlar yapmayı hedefliyor, dizilerden keyif almanız için alternatif seçenekleri sizlere sunuyoruz.