Aksiyon DizileriFantastik DizilerYabancı Dizi Türleri

Heroes Reborn Dizi Konusu – IMDB 7.3

Heroes dizisinin geri dönüşünü anlatan dizi, fantastik ve bilim kurgu türünü içermektedir. Dizi içerisinde birbirinden farklı süper yeteneklere sahip olan birçok kahraman bulunmaktadır. Bu kahramanların hem kendilerini keşfetmesini hemde kötülükle savaşmasını konu alan dizinin dünyada ciddi bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Sıradan ve farklı hayatlara sahip olan bu kişilerin bir gün üstün güçlerini fark ederek hikaye başlar. Üstün güçlerini fark eden kişiler, bu yetenekleri ile hayatın içinde nasıl başa çıkabileceklerine anlam veremezler. Kendilerini diğer normal insanlar gibi hissetmeyen ve kendi güçlerinin farkına varan bu insanlar gittikçe içine kapanarak bir gün ortak bir noktada birbirlerini bulurlar. Burada Heroes’u oluştururlar. Birbirinden farklı ve oldukça özel güçlere sahip olan bu kişiler, kötülükle savaşmak için güçlerini birleştirmeye çalışır. Dünyada yaşanan kötü olaylara karşı güçlerini kullanmaya çalışan fakat bunları insanlara belli etmeden yapmaya çalışan Heroes grubu, kötülüklere karşı savaş açmaya başlar. Güçlerini iyilik için kullanan Heroes olduğu gibi, bu güçleri kötüye kullanan insanlarda vardır. Güçlerini kötü yönde kullanan insanlar, Heroes grubunu fark eder. Bu sırada Heroes grubu içerisinde yer alan ve güçlerini iyilik için kullanmaya adamış olan kahramanlarımız daha güçlü olmak için güçlerini geliştirmeye ve güçlerini daha iyi nasıl kullanabileceklerine dair merak içindedirler. Bundan ötürü bilgiler edinmeye çalışan Heroes grubu kötülüğe savaş açmanın yanında kendilerini keşfetmeye çalışırlar. Onlara bu gücün neden verildiğini merak eden kahramanlarımız güçlerini geliştirmeye çalışırken, bu sorunun da cevaplarını aramaya başlarlar. Dünyanın merkezinden başladıkları yolculuklarında, onlar gibi güçlere sahip olan birçok insanla tanışırlar ve aynı amaç uğrunda birlikte çalışmaya karar verip dünyayı kötülüklerden kurtarmaya başlarlar.

Heros-Reborn

Grup içerisinde yer alan kahramanların birbirinden farklı yetenekleri olması sayesinde, zamanı durdurabilme, geleceği görebilme, gelecekte yaşanacak olayları resimlere aktarabilme ve zamanlar arasında yolculuk edebilme gibi birçok olayı gerçekleştirebilmektedirler. Bir gün sıradan hayatlarından çıkan bu kişilerin, yeni ve özel güçlere sahip oldukları hayata alışma süreci ile bu özel güçleri nasıl kullanacaklarını, bu özel gücün kaynağının neresi olduğunu bulmaya çalışmalarını konu almaktadır.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye