GenelYabancı Dizi Haberleri

House Of Cards 5. sezon ile Ekranlara Dönüyor

Netfilx yayın organının en fazla izlenen dizileri arasında bulunan House of Cards 5. sezon ile ekranlara dönüyor. House of Cards dizisi 4 sezonda topladığı beğeniler ile bilinmektedir. İngiliz yazar Michael Dobbs isimli kişi tarafından yazılan bir kitap temel alınarak yayın hayatına başlayan dizi 4 sezonda toplam 52 bölüm ekranlara gelmişti. Yayın hakları sadece Netfilx firmasında bulunan filmde Amerika Birleşik Devletlerinde yaşanan başkanlık yarışını ve bu yarış içinde süregelen olayları izleyenlere aktaran bir dizidir. Dizi siyasi ve drama kategorilerinde yer alan House of Cards dizisi ünlü Hollywood yıldızı Kevin Spacey’i kadrosunda bulunduruyor. Kevin Spacey başrol oynadığı dizide hırslı ve azimli bir politika adamı olan Francis Underword’un başkanlığa uzanan hikâyesini anlatıyor. Dizinin 4. sezonunun finalinde Francis Underword’un söylediği cümleler ile yeni sezonda neler olacağı merak konusudur.some-of-chinas-top-leaders-are-apparently-obsessed-with-house-of-cards
House of Cards dizisinde ilk sezonundan beri proje tasarımcısı olan Beau Willimon yeni sezonda görevini devam etmeyecek. Yaptığı açıklamada başka projeler üzerinde yoğunlaştığını ifade eden ünlü proje adamı bu projeleri değerlendirme aşamasında olduğu için bu görevinden ayrıldığını açıklamıştır. Bu ünlü proje adamı olmadan da House of Cards dizisinin yeni sezonda da milyonlar tarafından takip edileceği ön görülüyor. Dizinin yeni sezonun 30 Mayıs 2017 tarihinde gösterime gireceği bilgisinden sonra sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşım ile filmin yeni sezonda neler olacağı aktarılmaya çalışılmıştır. House of Cards 5. Sezon tanıtım videosunu paylaşan yetkililer izleyenlere yeni sezonda neler olacağını az çok belli etmiştir. Tanıtım videosunda Amerikan Birleşik Devletleri başkanlık yemini içeren birkaç sahne bulunması dizi takipçilerinin merakını 2 kat daha artmıştır.
House of Cards dizisi yeni sezonda geçecek olayları Donald Trump göndermesi ile yapması oldukça ilginç bir durum olarak ekranlara yansıyacak gibi gözüküyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda yapılan Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçiminde sürpriz olarak görülen bir olay ile Donald Trump başkanlığı kazanmıştı. Amerika’da Donald Trump’un ülkenin başına gelen bir kabus olarak görülmesi House of Cards dizisinde yer alacağı ön görülmektedir. Dizinin yayınlanan yeni sezon tanıtım videosu da bu konuları destekleyecek niteliktedir. Kevin Spacey yeni sezonda da başrol oynadığı dizide neler yapacağı ve hangi olaylar ile karşılaşacağı binlerce kişi tarafından merak ediliyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye