Yabancı Dizi Haberleri

House of Lies’in 5.Sezonu Bugün Başlıyor

8 Ocak 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan ve 4 sezonu geride bırakan Amerikan komedi dizisi House of Lies bugün 5.sezon ilk bölümü ile geri dönüyor. Bilindiği üzere dizi başarılı bir 4 sezon geçirmiş ve yapımcısı Matthew Carnahan, her şeyin iyi gittiğini resmi olarak yeni sezon onayı beklediklerini belirtmişti. Kanaldan diziye 5.sezon onayı gelmesi oyuncuları ve izleyicileri sevindirmişti. Dizi dünya çapında ün kazanırken, dizinin başarılı oyuncusu Don Cheadle, Altın Küre komedi dalında en iyi erkek aktör ödülüne layık görülmüştü.

Dört arkadaşın maceralarının anlatıldığı House of Lies, 4 sezon boyunca ciddi bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Bu 4 arkadaş hayatlarını kazanmak için profesyonel bir danışmanlık şirketi kurarlar. Ancak oyun planlarından asla vazgeçmeyi düşünmezler. Bu oyun onlara başarıyı getiren etken olmuştur. En büyük şirketler ile anlaşmalar yapan ve bu şirketleri kendine bağlı hale getiren 4 arkadaş, danışmanlık adı altında çeşitli maceralara atılmaktadır. Bu maceralar ile seyircileri kahkahalara boğan House of Lies, günümüzde en çok izlenilen komedi dizileri arasında yerini almıştır.

5.SEZONU BUGÜN BAŞLIYOR

Her zaman müşterileri ile tam uyumlu çalışan ve emirlerine uyan 4 arkadaş, bu akşam 23:00’da FOXLIFE ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Bilindiği üzere bu çılgın ekip, bir servet karşılığında bu işleri yapmaya bayılıyor. Rakamlarla oynayan, göz boyayan ve gerçekleri saptıran bu ekip, yeni sezonda da seyircilerine kahkaha attırmaya devam edecek. Marty’nin geçmişten tanıdığı bir arkadaşının cazip teklifi ise dizinin seyrini değiştirecek.

House of Lies dizi ile 2 Emmy adaylığı ve 1 Altın Küre kazanan Don Cheadle ile Veronica Mars’ın yıldız oyuncusu Kristen Bell’in rol aldığı dizi 25 Mart Cumartesi saat 23:00’da FOXLİFE ekranlarında.

 

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye