Yabancı Dizi Haberleri

How I Met Your Mother Spin Off’undan Kötü Haberler Var!

How I Met Your Mother Spin Off’u Geliyor!
Geçtiğimiz günlerde efsane dizinin yapımcıları Spin Off un müjdesini vererek, hayranlarını sevince boğdu fakat, bu sefer kötü haberler var. How I Met Your Mother dizisinin yapımcıları Spin Off’un yayımlanma tarihinin biraz gecikeceğini bildirdiler.

Spin Off’un yapımcılığını şimdiye kadar Amerika’da birçok iyi işe imza atmış yapımcılar olan Isaac Aptaker and Elizabeth Berger üstlendi. Fakat bu ikili bir başka hit dizi olan This is us, dizisindeki yoğun çalışma tempolarından dolayı şimdilik Spin Off’u ertelemişe benziyorlar. How I Met Your Mother’ın duayenleri Carter Bays ve Craig Thomas yapımcı olarak diziye katkıda bulunacakları açıkladılar. Dizi ekranlarda tekrar görülmek istenilen dizilerin başını ne kadar çekse de haberler bu yönde.

Dizinin Adı Ne Olacak?
2014 yılında sona eren “How I met your Mother” dizisinin ardından “How I met your Father” adıyla aynı sene gösterime girmiş kadrosunda Meg Ryan ve Greta Gerwig gibi ismlerde yer alsada proje Pilot bölümünden sonra dizi onay alamamıştı. Daha sonra yapılan açıklamalarda ise dizinin “How I met your dad” olacağı açıklandı.How I Met Your Mother

How I Met Your Mother yayımlanmaya başladığı 2005 yılından itibaren oldukça sevilerek izlenilen ve takip edilen bir dizi haline geldi. New York’ta yaşayan bir grup arkadaşın hikayesine konu olan dizi çok sevilmiş ve dünyaya kısa zamanda yayılmıştır. Kült bir diziye dönüşen dizi yayımlandığı 9 Sezonla birlikte birçok olaya da sahne oldu. Bir dönem bir bölümünde yer alan sahnelerde ırkçılık yaptıklarına dair söylemler yayılmış ve dizi sosyal medyadan oldukça büyük tepki almıştı. Bu olaylarından ardından dizinin oyuncuları ve yapımcıları herkesten özür dilemek zorunda kalmışlardı. Dizi son iki sezonda önceki sezonlara oranla çok düşük reyting almıştı. Final bölümü ise en çok izlenen bölüm olmasına rağmen en düşük oyu almaktan kurtulamamış. Sanırım izleyicilerin gönlü dizinin bitmesine razı gelmedi.
Yeni dizinin konusunun ne olacağı hakkında çok da fazla bilgi verilmez iken yapımcılar senaryonun yazıldığını ve bittiğini söylüyor. Hakkında ne kadar çok belirsizlik olsa da hayranları beklemekten vazgeçmeyecek gibi duruyorlar.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye