Yerli Dizi Haberleri

İçerde 36.Bölümü 29 Mayıs 2017’de Neler Yaşandı ?

İçerde dizisinin 29 Mayıs’ta yayınlanan 36.Bölümü yine izleyicileri büyülemeyi başardı. Sarp ve Mert kardeş olduklarını öğrenmiş, Celale karşı beraber mücadele etmeye başlamıştı. İki kardeşin uzun yıllar sonra bir birlerine kavuşmaları izleyenleri göz yaşlarına boğmuştu. Mutluluğa her gün daha çok yaklaşan kardeşlerin amacına ulaşmaya doğru ilerlediği bir yol haritası görüyoruz. Celal’ın Sarp’ı yakalamak için zaman kaybetmek istememesi ve kendisini tehlikeli birisi ile karşı karşıya bulduğunu açıklamaktadır.

İçerde Bu Hafta Nefesleri Kesti !

Her geçen gün heyecanın daha üst seviyeye çıktığı İçerde dizisinde bu hafta Yusuf müdür için cenaze töreni yapılmış, Sarp polis olduğunu kanıtlamak için organize şubedeki komiser olan bayan ile buluşarak bir plan kuruyorlardı. Ancak hesaplamadıkları bir durum ile karşılaşıyor ve dizinin bu bölümünde Mert Kudret’in eline düşmüş, Sarp ile yaptıkları tüm plan suya düşmüştü. Bölüm sonunda Mert’i öldürmek isterken arkasından yaklaşan Sarp ona kardeşi olduğunu söylüyor ve Celal’den intikam alacaklarını belirtiyordu.

Gözünün arkada kalmayacağını anlayan Kudret, sizin yapacak işiniz vardır diyerek Mert’i serbest bırakıyor. Diziden bu bölümde ayrılan Kudret olmuş, sevdiği kadının mezarı başında gözlerini dünyaya yumdu. Celal’ın her dakika çemberi daralırken ne zaman yakalanacağı soruları akıllarda yer etti. İki kardeş şimdi birleşerek Celali bitirmek için mücadele etmeye devam edecekler.

Yeni Bölümde Neler Olacak ?

İçerde‘nin 37.bölümünde neler yaşanacağı hakkında sorular şimdiden akıllarda yer etti. Nefesleri tutarak beklediğimiz dizinin yeni bölümünden ilk kare paylaşılıyor, Celal ve Mert’in kısa bir tartışma sahnesi gözler önüne geliyor. Yeni bölüm 5 Haziran 2017 tarihinde ekranlara gelecek olan İçerde’nin ne zaman final yapacağı ise şu anda tam netleşmiş değil. Şu anki senaryoya göre çok yakın bir zamanda Celal yakayı ele verecek ve Sarp, Mert ve Füsun uzun zaman sonra kavuşacaklar diye düşünüyoruz. Yeni bölümden ilk kareyi sizlerle paylaşıyor, bizi takipte kalarak İçerde dizisinin yeni haberlerinden anında bilgilenmenizi sağlamanızı umuyoruz.

İşte 37.Bölüm ilk Sahne :

https://www.youtube.com/watch?v=i-cYAt6HPGw

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye