Yerli Dizi FragmanlarıYerli Dizi Haberleri

İçerde 38.Bölüm Tanıtım Fragmanı Yayınlandı !

Her hafta pazartesi izleyicilerini ekran başına kilitleyen İçerde dizisinde olaylar durulmuyor. Finale 2 bölüm kalmışken Mert annesi ile karşılaşıyor ve tüm hasret son buluyor. Bunu anlayan Celal Duman onu izleyerek son bölümde gerçeği öğrenmişti. Mert ile Sarp’ın kendisine en büyük tehlike olduğunu gören Celal Duman geç kalmadan iki kardeşi ele geçirir. Alyanak‘ın Mert ile Sarp’ın başında konuştuğu sözler ise mutlu sonla bitip bitmeyeceği hakkında soruları arkasından getirdi. Mutlu bir final umudu ile izleyenlerin heyecan içinde beklediği dizinin yeni bölümden ilk sahne yayınlandı ve daha sonrasında bir ve ikinci fragmanı haberimizde olacak.

Dizinin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım’ın küçükken bir birinden zorla ayrılan iki kardeşin hikayesine değinen İçerde’nin baş rolleri paylaşan isimlerden bazıları şunlardır. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler gibi usta isimler almış, Yönetmen koltuğunda oturan isim ise Uluç Bayraktar olmuştur. İçerde’nin her geçen gün merak ettiren yeni bölüm tanıtımı olan ilk sahnede neler oluyor? İşte yayınlanan İçerde’nin 38. bölüm Tanıtımından ilk sahne…

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye