Yerli Dizi FragmanlarıYerli Dizi Haberleri

İçerde Dizisinde Şok Gelişme !!!

Her pazartesi izleyenleri ekranlara kitleyen İçerde dizisinin 33.bölümünde ortalık daha çok karışıyor. Celal Duman için çalışan Mert takip sonucu Sarp’ın Yusuf müdüre çalıştığını anlar. Bu durumu Celal babasına bildirmesi gerektiğini düşünen Mert hemen haber verir. Büyük tehlike içine giren Sarp‘ın annesi ve kardeşi gibi gördüğü diğer kız tehlikeye girecektir. Tüm bu olaylar birden gelişmişken Sarp’ın annesinin iş yerine Celal Duman tarafından gönderilen mahalle halkından bazıları lokantayı taş yağmuruna tutar ve yakmaya çalışırlar.

Sarp Ne Yapacak ?

Her hafta nefesleri tutarak beklediğimiz dizinin yeni bölümünde işler tamamen karışıyor ve Sarp annesini arayarak tehlikede olduğunu haber verecektir. Koşarak annesine gitmek isteyen Sarp onu tehlikelerden koruyabilecek mi ? Celal Duman ne gibi önlemler alarak Sarp’ın yanında görüp tanık olduğu tüm suçları yok sayacak ? Tüm bunlar ve daha fazlasını heyecanla beklediğimiz 8 Mayıs Pazartesi günü kendi saatinde, Şhow TV ekranlarında olacak. İşte İçerde 33.Bölüm ile ilgili yayınlanan son fragman aşağıda yer alıyor.

Geçen Bölümde Neler Yaşanmıştı ?

Sarp kardeşi Umut için mücadele vermeye devam ediyordu. Melek bıraktığı kaset kaydı ile Mert ile Sarp’ın kardeş olduklarını söylüyor, bunun peşinde olan Celal Duman ise kaseti ele geçirerek yakmıştı. Tüm bunlar olur iken Sarp eli kolu bağlı bir şekilde olanları izliyor ve hiç bir şey yapamamanın acısını çekiyordu. Bölümün sonunda Yusuf müdür ile Buluşan Sarp, Mert tarafından izlendiği için açığa çıkıyordu. Yakın zamanda final yapacağı belirtilen İçerde dizisinin yeni bölümünde neler yaşanıyor, neler olacak kısaca fragman ile anlayalım…

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye