GenelYerli Dizi Haberleri

İçerde Dizisinin ( 30 Ocak ) Son Bölümünde Yaşananlar

İçerde dizisinin 30 Ocak’ta yayınlanan son bölümünde yine olaylar bitmek bilmedi. Sarp annesinin yanına ziyarete gittiğinde silahlı saldırıya uğruyor. Saldırı sonucu Mert’te oraya gelince kimse yara almadan kurtuluyor. Sarp ile araları bozulan Mert‘in peşinden ayrılmaması ise bir başka sorunları beraberinde getirir. Uzun zamandır mafyanın içine sızmış olan Sarp, kardeşi olduğunu bilmeden Mert ile bazı tehlikeli sahnelerde yer almaya başlıyor. Ailesini arayan Mert’in Sarp tarafından Coşkun‘un öldürüldüğünü düşünmesi ise Sarp’a karşı yaptığı hamlelerin başında geliyor.

Sarp iki Arada Bir Derede

Sarp, sevgilisini kendisini öldürme girişiminde bulunduğu için teselli ettiği, Celal baban katil, bunu Polis’e bildirerek annen için ve bu güne kadar Celal babanın öldürdüğü tüm insanlar için yapmalısın der. İki arada kalan sevgilisinin bu kararı veremediğini daha sonra öğrenir ve gelişmeler bir birini kovalar. Melek annesinden geriye kalan aynı kanda diğer akrabalarını bulmaya çalışır. Bu konuda en yakın kardeşi olarak gördüğü Mert’ten yardım alacak, teyzesini bulacaktır. Celal baba ise Sarpı başka bir göreve göndererek diğer has adamını yanına alarak merak edilen bir yere doğru giderler.

Emniyet Müdürü Oğlunun Kim Olduğunu Öğrenir.

Sarp’a takip etmesi için bir isim veren Yusuf müdür o kişinin kendi oğlu olabileceği aklının ucundan geçmez. Eski karısı ile yemek yediği esnada Gökhan‘ın oğlu olduğunu öğrenen Yusuf müdür büyük bir şok yaşayacaktır. Hemen Sarp’ı arayarak Gökhan’ın kendi öz oğlu olduğunu söylemesi ve onu kurtarmasını istemesi herkesi göz yaşlarına boğdu. Sarp söz verdiği gibi oğlunu kurtaracaktır fakat beklemediği bir anda başına Mert komiser gelir ve Sarp’ı tutuklayarak kelepçeler.

İçerde 20. Bölüm’de Neler Olacak ?

İçerde yeni bölümü merak ile beklenmeye başlarken, izleyiciler son sahneyi şaşkınlık ile izledi. Sarp ve Mert’in bir birlerinde düştüğü ve Yusuf müdürün Oğlunun yerde Ölmek üzere olduğu gerçeği yeni bölümde olacakları sorgular hale getiriyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde sizler için paylaşacağız. Sitemizi takipte kalın, İçerde dizisinin 20. bölüm gelişmelerinden ilk siz haberdar olun.

İşte 20. Bölüm ilk tanıtım fragmanı !

 

Etiketler

Elif Sultan

Yabancı diziler hakkında oldukça meraklı ve araştırmacı bir yapıya sahip bayanım. Diziler hakkında bilgi edinmek ve tüm yabancı dizi severler için paylaşımlar yapmayı seviyor, eğlenerek bu işi yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye