Yerli Dizi Haberleri

İçerde Finale Doğru Gidiyor !

İçerde dizisi başladığı günden bu yana büyük ilgi görmüş, iki kardeşin bir birlerine çok yakın ama bir türlü kavuşamadığı konusu ile izleyenlerin kalbini kazanmıştı. İki kardeşin Polis olması, ama yol ayrımında olarak birisi Mafya’ya hizmet ediyor, diğeri ise ülkesi ve milleti için gizli olarak Mafyanın içine yerleşiyordu. Başlarından oldukça tehlikeli olaylar geçen iki kardeşin zaman zaman bir birlerini öldürme seviyesine geldiği, bu durumdan bir his sonucu zarar vermeden bir şekilde uzlaştığı anlar ekranlara geldi. Yayınlandığı günden bu yana dizinin her hafta pazartesi yeni bölümünü izlemek için ekran başına geçen takipçi sayısı günden güne arttı.

Mafyanın Kızına Aşık Oldu !

Sarp mafyanın içine sızdığında orada karşısına çıkan Celal Dumanın kızı olan Melek ile tanışmış, ilk görüşte ona aşık olmuştu. Onca tehlikeye ve zorluklara rağmen aşkından vazgeçmeden üzerine giden Sarp ilerleyen bölümlerde sevdiği kızı kaybetmiş, hayatı zindana dönmüştü. Tüm bu olaylar yaşanırken iki kardeşin bir araya gelmesine ölümüne karşı çıkan Mafya babası Celal Duman ise kızının iki kardeşin bir birlerine kavuşması için bıraktığı kaseti Sarptan önce bulmuş, Sarp ve Mert’in karşısında kaseti yakarak göz dağı vermişti. Kardeşini bulma yolunda son şansı olan kasetin gözleri önünde yanmasına sessiz kalmak zorunda kalan Sarp, bu duruma çok sinirlenmiş ve Yusuf müdürle görüşmeye gitmişti.

Kardeşi Kimliğini Açık Etti..

İçerde dizisinde her an yeni bir aksiyon, yeni bir olay gelişiyordu. Sarp ile Yusuf müdürün buluşma anını gören Mert bu durumu Celal Duman bilmeli diyerek içlerine sızmış olan Polis olduğunu ortaya çıkartıyor. Sarp’ın abisi olduğunu bilmeyen Mert aynı zamanda Annesi Füsun‘unda hayatını tehlikeye atıyor. Bu durumu öğrenen Celal Duman annesi Füsun’un lokantasını taşlarla dağıttırıp, ateşe veriyor. Sarp bu durum karşısında önüne geçmek için annesini aramasına rağmen annesini tehlikeden kurtarabilecek mi ? Panik içinde annesine doğru koşan Sarp’ın yanı sıra Mert’te oraya doğru hareket ettiğini görüyoruz. Füsun teyzesini annesi olduğunu bilmeden çok seven ve ona zarar gelmesini istemeyen Mert bu durumda neler yapacak merak konusu.

Finale Doğru Adım Adım…

Dizinin son haftalarda final yapacağının duyurulması üzerine hayranları büyük şok yaşadı. Finalde neler olacak, Sarp amacına ulaşabilecek mi ? Celal Duman içeriye düşecek mi? Nasıl bir final olacağı hakkında bilgi verilmez iken tahminlerimize göre şu durumlar gerçekleşebilir. Dizi amacına ulaşmak ve iki kardeşin zorluklar sonrası bir birlerini bulmasını amaç eden bir konuya sahipti. Annesi, Abisi kendisini ararken oda boş durmayan Mert final bölümünde ailesine kavuşarak Celal Duman’dan intikam mı alacak ? yoksa hala ona destek mi olmaya çalışacak göreceğiz.

İçerde Dizisinin Finali Hakkında Değerlendirme …

Final sahnelerinin nasıl olacağı daha gün yüzüne çıkmamışken sizlere site editörleri olarak kısa bir senaryo hayal ettik. Öncelikle Polis olduğu ortaya çıkan Sarp kendisini ve ailesini korumaya devam edecek. Mert ise Celal Duman ile arasındaki bağların kopma noktasına geleceği deliller ele geçirecek. Ortadan kaybolan Coşkun tüm gerçeği ortaya çıkarmak için Mert ile görüşecek ve ailesinin Sarp ile Füsun olduğunu söyleyecek. Aynı zamanda Babası olarak saydığı Celal Dumanın aslında kendisini kaçıran, işkence ettiren kişi olduğunu öğrenince tamamen düşman olacak. Abisi Sarp ile bir plan kurarak Celal Dumanı içerde bitirecek ve son darbeyi vuracak olan büyük ihtimalle yılların intikamını alacak olan Mert olacaktır. Bu gelişmeler sonrası açığa alınan Mert mesleğine geri dönecek ve ailesi ile yeni bir hayata yelken açacak. Son olarak Sarp gösterdiği başarı ve bir suç örgütünü tamamen bitirdiği için Emniyet Müdürlüğünün kendisine vereceği onur madalyasını törenle alacak.

Yukarıda belirttiğimiz İçerde Final Bölümü ile ilgili kurgu olarak üretilmiştir. Dizinin gidişatı ve yaşanan olaylar göz önüne alınarak tahmin edilen final senaryosudur.

Etiketler

Elif Sultan

Yabancı diziler hakkında oldukça meraklı ve araştırmacı bir yapıya sahip bayanım. Diziler hakkında bilgi edinmek ve tüm yabancı dizi severler için paylaşımlar yapmayı seviyor, eğlenerek bu işi yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close