Yabancı Dizi Haberleri

İki Yabancı Dizi Konusu ve Oyuncuları

İki Yabancı dizisi en sevilen Hint dizilerinden biri olarak ekranlarda karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda iyice popüler olan Kanal 7 kanalında 2013 yılından bu yana yayınlanan dizinin izleyicileri, her bölümünden oldukça etkileniyor ve duygulanıyor. Dizinin ana karakterleri olan Saras ve Kumud’un ruh ikizi olarak dünyaya gelmiş olmalarına rağmen Hint gelenek ve göreneklerine göre evlenememelerini konu alan dizi de Saras ve Kumud’un kavuşmak adına verdikleri büyük mücadele anlatılıyor. Birbirini delicesine aşkla seven ve bağlı olan bu iki gencin sallantılı aşk hikayesi konu alan dizide Saras ve Kumud’un kaderi onların bir araya gelip mutlu olmalarına bir türlü izin vermiyor. Hindistan’ın en önemli aristokrat ailelerinden birinin kızı olan Saras ve Hindistan’da orta gelir düzeyine sahip ama eğitimli olan Kumud’un görücü usulü tanıştırılmasının ardından yaşanan aşk hikayesi Kanal 7 ekranlarından her gün saat 16:10’da izleyicileri ile buluşturuluyor.

Kanal 7 ekranında yayınlanan İki Yabancı dizisi hem senaryo ve kurgusu ile hem de oyuncuları ile oldukça dikkat çeken ve merakla izlenen bu acı dolu aşk hikayesini anlatan bir Hint dizisi olmakta. Bu hikayenin başrollerinde Jennifer Singh Grover ve Gautam Rode birlikte yer alıyor. Oynadıkları rolleri tam anlamıyla izleyicilerine yansıtan bu iki isim arasında yaşanan aşk hikayesinde, Saras ve Kumud’un birbirlerine kavuşabilecekleri ise merakla bekleniyor. Henüz final yapmayan ve Türkiye’de ciddi bir izleyici kitlesine sahip dizi her gün saat 16:10’da Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

İmkansız bir aşkın peşinden sürüklenen iki genç, sürekli olarak birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de bazı olaylar sonucu uzaklaşamıyorlar ve aksine kader onları hep bir araya getiriyor. Hayat bir noktada Saras ve Kumud’u hep bir araya getiriyor ve tekrardan kavuşmaları beklenirken bir dizi olay sonucu karşılarına birçok engel çıkartıyor. En başta Saras’ın ailesi olmak üzere yaşadıkları bir çok engeli anlatan dizide derinlemesine bir aşk öyküsü işleniyor. Türkiye’de popüler hale gelmiş Bollywood dizileri içerisinde en iyi Hint aşk dizisi olan İki Yabancı dizisini izlemek istiyorsanız Kanal 7 ekranlarından diziyi takip edebilirsiniz.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye