Yabancı Dizi Haberleri

Jesse Pinkman Ekranlara Better Call Saul İle Dönüyor mu?

Özellikle Breaking Bad dizisiyle birlikte kalplerimizi kazanan bir karakter ortaya çıkaran Aaron Paul uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. 2013’te Breaking Bad dizisinin sona ermesiyle birlikte dizi projelerinde yer almayan farklı film projelerinde gördüğümüz Aaron Paul Breaking Bad dizisinin adeta devamı niteliğinde olarak gösterilen Better Call Saul dizisinde uzun bir aranın ardından tekrar bir dizi ile ekranlara dönebilir.
Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir Talk Show’da soruları cevaplayan sevilen oyuncu şunları söyledi: “Tanrım umuyorum ki bu olacak. Hatta dizinin çekimlerini gerçekleştirmiş bile olabilirim. Biz ekip olarak dizinin tüm sezonunun çekimlerini bitirdik bile. “ şeklinde verdiği yanıt Jesse Pinkman karakterinin hayranları arasında büyük bir heyecan fırtınası şimdiden yarattı diyebiliriz. Jesse_Pinkman
2016 yılında iki projede bulunan ve bu yılı oldukça yoğun geçiren Aaron Paul 2017 yılını da yoğun geçireceğe benziyor. 2016 yılında The 9th Life of Louis Drax projesinde Peter rolünde ve Triple 9 projesinde de Gabe Welch adlı karakteri canlandıran başarılı oyuncu artık dizi piyasasına da dönüş yapacak. Hangi rol ile Better Call Saul dizisine giriş yapacağı merakla beklenen Aaron Paul dizinin ilerleyen sezonlarında da devam etmek istediğini Ellen DeGeneres tarafından sunulan Ellen Show adlı Talk Show’da dile getirdi.
Özellikle Breaking Bad ile birlikte kariyerinde zirve yapan 1979 doğumlu başarılı aktör 1998 yılından beri içerisinde bulunduğu dizi film sektöründe artık 40’lı yaşlarına yaklaşmış durumda. Artık daha genç insanları değil orta yaştaki rollerde izlemeye yavaş yavaş başladığımız yıldız oyuncu yine genç bir karakteri canlandırdığı rol ile ekranlara gelir mi bilinmez. Better Call Saul dizisine orta yaşlı bir karakteri canlandırarak gelmesi beklenen Aaron Paul daha şimdiden Better Call Saul’u takip eden kitle de ve hayranları arasında büyük bir heyecan yaratmayı başardı.Film dizi piyasasına girdiği 1998 yılından beri 19 yıla 35’den fazla birbirinden farklı film ve dizi projesi sığdıran Aaron Paul zirveye geç ulaşsa da bunun için çok fazla çalıştığı ortada.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye