Yerli Dizi Fragmanları

Kiralık Aşk 68.Bölüm 2. Yeni Fragmanı izle

Kiralık aşk dizisinin 68.bölüm için yayınlanan 1.fragman sonrası yeni bir fragmanı daha yayınlandı. 2. fragmanını yayınlanan, beğenilen ve en çok takip edilen dizilerden birisi Kiralık Aşk yeni bölümü ile 13 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’da izleyiciler ile buluşuyor. Bu hafta yayınlanacak mı ? sorularını cevaplayan dizi ekibi evet dizi bu hafta yayınlanacak mesajını verdi. Aşağıda sizlere yeni bölümde neler olacak kısaca özetlemek istedik.

Sakladığı sırrı ortaya çıkmak üzere olan Ömer, daha fazla saklayamaz ve sırrını öğrenirler. Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde en çok merak edilen Defne’nin hamile olup olmadığıydı. Defne bu durumun üzerine düşer ve kısa zamanda emin olmak için doktorun yolunu tutar.

Halı saha maçına giderek eğlenen Koray, Sinan ve Ömer bu maçın sonucunda doğacak ilk çocuklarının ismini kimin belirleyeceğini kararlaştırmak isterler.  Defnenin ailesi ile yıldızları barışması ve ilk adımın atılması bu bölümde ekranlarda yer alıyor. Aynı zamanda İsa’nın yardım etmek için sokakta bulunan köpeklere kulübe yapması çok iyi sonuçları beraberinde getiriyor.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye