Yerli Dizi Haberleri

Kiralık Aşk’ın Ayşegül’ü Gizem Denizci Yeni Proje ile Ekranlarda

Kiralık Aşk dizisi ile adından söz ettiren güzel oyuncu ( Ayşegül ) Gizem Denizci, yeni bir projede yer alacağı haberleri geldi. Taksim’de arkadaşları ile birlikte zaman geçiren güzel oyuncu, Yeni projeler için görüşmeler sürüyor. Yaz geldi bildiğiniz gibi, arkadaşlarım ile çay, kahve keyfi yapmak için bir araya geldik. Şeklinde röportaj verdi. Ünlü oyuncu daha sonra aracına binerek mekandan evine doğru yola çıktı. Yakında hangi proje ile ekranlarda olacak ? hangi dizide ne rolü alacak ? merak konusu…

Gizem Denizci Kimdir ?

29 Ağustos 1988 yaşında Bilecik‘te dünyaya geldi. Oyunculuğa olan merakı ve bu dünya ile tanışması ilk okul yıllarına dayanmaktadır. Bir dönem tiyatro’da eğitim almış, sayısı belli olmayacak kadar fazla oyunda oynama fırsatı bulmuştur. Adres değişikliği mecburiyeti olan güzel oyuncu çok yerde okuluna devam etmiş ve yeni çevreler edinmiştir. Lise hayatını ise Tekirdağ‘da geçirmiş, Üniversite olarak okuduğu Marmara Üniversitesinde öğrenimini devam ettirmiştir. Üniversiteyi İstanbul’da okumak için gelmesi ile oyunculuk dünyasına adım atması bir olmuştur. Aynı zamanda Şafak Güçlü‘den oyunculuk dersi almıştır.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye