Yerli Dizi Haberleri

Kırgın Çiçekler 86.Bölüm Yine Zorluklarla Geçti

Yüzleri bir türlü gülmeyen Kırgın Çiçekler, 86.bölümde’de aynı yine sıkıntılarla dolu anlar geçirdi. Kaldıkları yurtta hep birlikte hayata tutunmaya çalışan kızların başlarına gelen güzel ve kötü anları konu alan dizide bu hafta yayınlanan bölüm yine heyecan vericiydi. Son yaşanan gelişmelerde zengin bir ailenin torunu olarak büyük mirasın varisi olmaktadır. İlk başlarda çok sevinen Meral daha sonra aldığı haber ile yıkılır ve aslında dedesi sandığı adamın kendi dedesi olmadığını gelen bir kağıtla öğrenecektir.

Asıl torunlarının Kader olduğunu anlayan Meral bu gerçeği söylemek istemez. Parasızlığın ne demek olduğunu bildiği ve tekrar fakir hayatı yaşamamak için bu oyunu sürdürmeyi düşünen Meral, en yakın arkadaşı olan Kader’den bu durumu ne kadar gizleyebilecek tir ? Gerçeklerin bir bir ortaya çıktığı ve yalanların uzun sürmediği gerçeğini bildiği halde bu oyuna devam eden Meral aslında çok üzülmektedir. Aklı ile mantığının arasında kalmış ve nasıl toparlayacağını düşünmektedir.

Dedesi olarak yurttan Meral’ı almak isteyen Sadri beye engel olmak isteyen Macide başarılı olabilecek midir ? Diğer yandan Defne öz annesinin peşine düşerken kızları büyük bir tehlikenin içine çekecektir. Üvey kızı olmasına rağmen onu çok seven üvey annesi ise bu duruma çok üzülür ve drama dolu bir bölüm ile yine izleyenleri heyecan içinde bırakan bir bölümle karşımıza çıkmaktadır. Mutluluğa hep bir adım yaklaşırken karşılarına çıkan zorluklarla mücadele eden Kırgın Çiçekler‘in yeni bölümü 29 Mayıs akşamı ATV ekranlarında izleyiciler ile buluştu. Bölümü tekrar izlemek isteyenler ATV’nin Kırgın Çiçekler dizisinin yer aldığı sayfadan izlemeye başlayabilirler.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye