Yabancı Dizi Haberleri

Leathel Weapon Dizisinden İkinci Sezon Onayı

Fox dizisinde yayınlanan Leathe Weapon dizisinin ilk sezonda 18 bölüm ardından, ikinci sezon için Fox tarafından onay alıp almayacağı merak konusu içerisindeydi. İzleyiciler ve oyuncular tarafından merakla beklenen Leathe Weapon 2.sezon onayı ile ilgili açıklama dizinin yapımcılarından geçtiğimiz günlerde geldi. Fox tarafından onay verilen dizinin 1.sezonu 18 bölüm olmasının aksine 2.sezonda 22 adet yeni bölüm yayınlanmasına Fox kanalı tarafından izin verildi.

Bir internet dizisi iken kendini ıspatlayarak televizyona transfer olan Leathel Weapon dizisi, Fox kanalında yayınlanmaya başlandığı günden itibaren her bölümünde ortalama 7.9 milyon izleyici kitlesine sahip oluyor. Yapılan açıklamalara göre dizi, internetten televizyona transfer edilen en iyi dizilerden biri olmanın yanında izleyici kitlesine bakılırsa bir fenomen haline gelecek. Rakiplerinden oldukça ayrılan bir konusu ve kurgusu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin her bölümünde en az 7.9 milyon izleyiciye sahip olması, oldukça başarılı bir dizi olduğunu gösteriyor. Fox tarafından yapılan açıklamada dizi bu şekilde başarısını devam ettirirse, uzun bir müddet ekranlarda yeni sezonları ile Leathel Weapon dizisinin oynayacağını dile getirdi. Ayrıca yapılan açıklamanın devamında ise Leathel Weapon dizisinin izleyicilere ateş saçmaya devam ettiğini ve dizide rol alan Damon Wayans ve Clayne Crawford’ın izleyicilere her hafta yayınlanan bölümünde farklı duygular hissettirdiğini, bu hissi vermelerinde kimyasal olarak uyumlu olmalarının sebep olduğunu belirtti.

Leathel Weapon dizisinin 15 Mart tarihinde 1.sezon finali ile ekranlara veda etmesinin ardından dizinin takipçileri 2.sezonun yapılıp yapılmayacağını merakla bekliyordu. Fox tarafından 2.sezon onayı alması ile izleyiciler ve oyuncular bu güzel habere oldukça sevindi. Günlerdir beklenen haberin olumlu bir şekilde sonuçlanması üzerine dizide rol alan oyuncular bu güzel haberi Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya adreslerinden sevenleri ile paylaştı. İzleyicilerin aldıkları haber sonucunda oldukça memnun olduğunu gören televizyon kanalı Fox, dizinin başarısının devam ettiği müddetçe kanalda yayınlanacağının haberini verdi. Leathel Weapon dizisinin 2.sezonu ne zaman başlayacak sorusu hakkında ise henüz tam bir açıklama yapılmadı. Önümüzdeki günlerde dizinin 2.sezon başlangıç tarihi ile ilgili birer açıklama yapılması bekleniyor.

 

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye