Yabancı Dizi Haberleri

Lucifer Ekranlara Dönüyor

Ülkemize ve bizlere göre oldukça ilginç olan bir hikayeyi anlatan Lucifer ekranlara dönüyor.

Çok iyi bir hayran kitlesine sahip olan Lucifer sonunda ekranlara dönüyor. Başrollerinde Tom Ellis DB Woodside ve Tricia Helfer’ın yer aldığı fantastik şeylerle dolu yapım 3.sezon onayı aldı. Bu yapım ortalama 4.4 milyon izleyiciye 2.sezonu araladı. Ortalama yaklaşık 4 milyon izleyiciye ulaştı. Fox tüm platformlarda serinin bölüm başına 8 milyon izleyiciye ulaştığını söylüyor.

Fox Broadcasting eğlence başkanı David Madden Lucifer kapının dışında başlayan ve sadece daha iyi ve daha da iyi hale gelmeye başlayan nadir gösterilerden biridir. Başkan “Tom, Lauren ve tüm oyuncu kadrosunu kutluyorum. Ayrıca ortaklarımız Warner Bros’a bu gösteriye olan bağlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu çılgın ve yenilikçi serinin bizi 3.sezonda nereye götüreceğini görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.Lucifer

Fantastik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken dizi konusuyla da özgünlüğünü koruyor diyebiliriz. Ülkemiz dışında fan kulüplerinin oluşması dizinin başarısını bir kez daha öne seriyor. Ülke dışında yayın yapmayan dizi bir tek kendi ülkesinde yayınlanmakta fakat dizinin büyük beğeni kazanması ve hayran kitlesinin git gide artması dolayısıyla gelecek vaad etmesi ülke sınırları dışına kadar çıkmasını da beraberinde getirecek gibi gözüküyor.

Dizide şeytan cehennemi terk ederek Los Angeles şehrine yerleşmeye karar veriyor. Ve bar işletiyor. İsmi de bilindiği üzere Lucifer. Barında bir şarkıcı ölüyor ve FBI ile karşı karşıya geliyor. FBI ile anlaşarak aradan sıyrılıyor. Bu arada bir Melek gelerek onu geri götürmeye ikna etmeye çalışıyor. Lucifer bu kargaşanın arasında sorgulamaya başlıyor hayatını. Tabii ki cehennem geri gelmek vs mümkün olan şeyler değil ama fantastik bir dizi işte.

Dizide Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg’in yarattığı Vertigo karakterleri ve Tom Ellis, Lauren German ve Tricia Helfer‘in yıldızları bulunuyor. İlk sezonu 13, ikinci sezonu 20 bölümden oluşan yapımın 3. sezonu ise 22 bölümden oluşması bekleniyor. İkinci sezon 13. bölümü olan ‘A Good Day to Die‘ ile sezon arasına girmişti. Geri kalan sezon ise 1 Mayıs pazartesi’den itibaren gösterime giriyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye