Aksiyon DizileriBilim Kurgu DizileriSuç Dizileri

Luke Cage – IMDb Puanlaması 8.6

Luke Cage isimli dizinin konusunda, süper kahraman olarak tanınan bir adamın hikayesine yer verilmektedir. Dizinin anlatıldığı yer New York’tur. Yanlış bir deney sonucunda kendisini adeta ölümsüz gibi özellikler ile bulan Luke Cage, ısıya dayanıklı, darbelere karşı demir gibi bir yapıya sahip olmuştur. Aynı zamanda yaraları ve aldığı hasarların çok hızlı bir şekilde iyileştiğini’de keşfetmiştir. Süper kahraman olmak için gereken tüm özelliklere fazlası ile sahip olduğunu anlayan Luke Cage, insanları kurtarmak için kendisini adayacak ve yeni maceralar ile karşımıza gelecektir.
Aksiyon ve bilim kurgu türünde dizi severler için izlenebilir olduğunu belirtmek istiyoruz. Dizi ilk yayınlanan bölümleri ile bile izleyicilerinden tam not alan bir dizi olmuştur. İmdb tarafından 8.6 oy alan dizinin tüm bölümlerini kaçırmadan izlemenizi öneriyoruz. Bu zamanda dizi bulmak zor ve her sezon yeni dizilerin gelmesini beklemek oldukça sıkıcı geçtiğini göz önüne alarak her güzel diziyi belirli aralıklar ile izlediğiniz durumda yeni sezona kadar izleyebileceğiniz bir birinden güzel diziler ile sezonu tamamlayabilirsiniz. Luke Cage dizisini izleme listenize ekleyin ve dilediğiniz zaman izleyerek keyif almaya bakın.

Dizinin oyuncuları kadrosunda şu isimler yer almıştır:

Theo Rossi, Mike Colter, Simone Missick, Alfre Woodard, Ron Cephas Jones, Ron Cephas Jones, Erik LaRay Harvey, Mahershala Ali, Frank Whaley, Jacob Vargas, Jaiden Kaine, Rosario Dawson, Deborah Ayorinde, John Clarence Stewart, Sean Ringgold, Justin Swain

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye