Yabancı Dizi Haberleri

Mart Ayında Netflix’te Yayınlanacak 5 Dizi

Netflix her ay olduğu gibi bu ayda orijinal dizileriyle izleyicilerini sevindirmeyi amaçlıyor. Bu yazımızda sizlere önümüzdeki ay içerisinde yayınlanacak olan 5 orijinal yapımları derledik. Gelin bunlara hep beraber göz atalım.

  • 17 Mart – Marvel’s Iron Fist

Netflix’in Marvel yapımlarındaki başarıyı hepimiz biliyoruz. Marvel yapımının merakla beklenen bu yapımı mart ayında bizlerle buluşacak. İron fist karakterinin konu edildiği bu dizi izleyicilerini sürükleyici bu serüvene davet ediyor. Bu arada filmin fragmanını merak edenler için söyleyelim fragman yayında.

  • 31 Mart – 13 Reasons Why

Jay Asher’ın çok satan aynı ismi taşıyan kitabından uyarlanmış olan bu drama dizisi Netlifx’in yeni en iyisi olmaya aday. Clay Jensen’ın okuldan eve döndüğü sırada, 2 hafta önce intihar ederek ölmüş olan sınıf arkadaşı Hannah Baker’in kaydetmiş olduğu kaseti buluyor ve bu kasetin için Hannah’ın ölümünün 13 nedeni açıklanıyor. Farklı bir hikayenin konu edindiği bu dizi merakla bekleniyor.

  • 10 Mart – Love (2. Sezon)

Love adlı dizide birbiriyle uzaktan yakından ilgisi olmayan iki kişinin yaşamış olduğu garip bir aşk hikayesi konu edinmekte. Merakla beklenen dizinin 2. Sezonu 10 Mart tarihinde Netflix ekranlarına dönecek.

  • 24 Mart – Ingobernable

Ingobernable ile birlikte Netflix’in kadın karakteri arasına bir yenisi daha eklenmekte olacak. Dilerseniz filmin içeriği hakkında ufak bir bilgi verelim. Barış için mücadele konusunda kararlı olan Emilia Urquiza ülkenin koşullarının iyileşmesini amaçlayan Meksikanın öncü kadınlarından. Fikirlerinde ve kişiliğinde gücü barındıran bu kadının açık fikirleri de dikkat çeken bir diğer özelliği. Kocası olan Diego Nava’ güvenin azalmasıyla bu kadına büyük sorumluluk düşer. Merakla beklenen dizi 24 Martta Netflix’teki yerini alacak.

  •  17 Mart – Samurai Gourmet

Tekeshi Kasumi’nin hayatının konu edildiği ve bununla birlikte aynı adlı manga üzerine kurulu olan Samurai Gourmet 17 Mart tarihinde Netflix’te mini dizi olarak yer bulacak. Takeshi Kasumi hayatını işine adayan birisidir ve aldığı kararla birlikte emekli olmuştur. Bu sayede kendisine daha fazla zamanı kalmış olur. Bu adamın komik macerasının anlatılacağı film merakla bekleniyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye