Yabancı Dizi Haberleri

Nickelodeon Kanalı Nicky, Ricky, Dicky & Dawn’a 4.Sezon Onayını Verdi

13 Eylül 2014 yılında Nickelodeon kanalında yayın hayatına başlayan Nicky, Ricky, Dicky & Dawn dizisi herkesin ilgi odağı haline gelmişti. Yayınlandığı günden beridir farklı ülkelerde izlenen ve çok fazla rağbet gören Nicky, Ricky, Dicky & Dawn hayranlarına müjdeli haber geldi. Nickelodeon kanalının sevilen komedi dizisi olan Nicky, Ricky, Dicky & Dawn, 12 yaşındaki dördüzlerin hayatını anlatıyor. Bu dört kardeşin; Aidan Gallagher (Nicky), Casey Simpson (Ricky), Lizzy Greene’in (Dawn), Mace Coronel (Dicky) doğum günleri dışında ortak bir günleri bulunmuyor. Ancak kardeşler birbirinden vazgeçemiyorlar. Dört kardeş bir araya geldiklerinde ise yapamayacakları şey olmadığının farkına varıyorlar. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Brian Stepanek ve Allison Munn gibi oyuncular da rol alıyor.Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

4.SEZON ONAYINI ALDI

3 sezonu ve 52 bölümü geride bırakan Nicky, Ricky, Dicky & Dawn yayınlandığı kanaldan 4.sezon onayını da aldı. Yeni sezon için 14 bölüm çekilecek. Bilindiği üzere daha önceki sezonlarda da 14 bölüm olacağı belirtilmiş ancak izleyicilerin ilgisini fark eden ekip bölüm sayısını arttırmıştı.

Bilindiği üzere dizi Michael Feldman ve Matt Fleckenstein ikilisi tarafından geliştiriliyor. Feldman ayrıca 3.sezonda olduğu gibi 4.sezonda da yine dizinin showrunner ve yürütücü yapımcı görevini üstlenmeye devam edecek. Nicky, Ricky, Dicky & Dawn ilk sezonunda 20 bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkmıştı. İkinci sezonunda 26 bölüm yayınlanan dizinin üçüncü sezonunda ise 24 bölüm yayınlandı. Dizinin üçüncü sezonu ise hala devam ediyor. 25 Mart tarihinde Nicky, Ricky, Dicky & Dawn’ın sekizinci bölümü yayınlanacak. Dizi muhteşem hikayesi, usta oyuncu kadrosu ve bu zamana kadar duyulmamış esprileri ile birlikte seyircileri Cumartesi akşamları TV başına kilitlemeyi başarıyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close