Yerli Dizi Fragmanları

No 309 31.Bölüm Fragmanı

No 309 31.Bölüm Fragmanı seri bir şekilde izlemek isteyenler için sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında en çok izlenen dizilerden birisi olan No 309 dizisinin 31.Bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. No 309 dizisinin yeni bölümü 18 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle dizi severler ile birlikte olacaktır. Dizinin Baş rollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı gibi Türkiye’nin sevilen oyuncuları yer alıyor.

Emir bebeğin uzun süredir dünyaya gelmesi bekleniyordu ve sonunda geldi. Aile ise tam mutlu olmaya başlayıp bu mutluluğu kutlarken, Betül, Erol ve Pelinsu tarafınca mutluluğun sebebi çok farklıdır. Onur ve Lale’nin nikahlarının sahte olmasını bekleseler bile, istedikleri sonuç hiç bekledikleri gibi olmayacaktır. Ve evliliğin gerçek olduğunu öğrendikten sonra hüsrana uğrarlar. Yine pes etmeye hiç niyetleri olmadığı için bu defa niyetlerinin ne olacağını yeni bölümde öğrenebilirsiniz.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye