Yerli Dizi Haberleri

Nurgün Yeşilşay’dan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in final Tarihi Açıklaması

Usta oyuncu Nurgül Yeşilçay kısa bir röportaj yaptı. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in final tarihi ile ilgili bilgilerde veren güzel oyuncu ile yapılan röportaj şu şekilde yer aldı.
Gazeteci Soran: Farklı karakterlere sahip kadın rolünde oynamak nasıl bir duygudur ? Düşünceleriniz Nelerdir ?
Nurgül Yeşilçay: Farklı kişiliklere sahip bayan yüzünü oynamayı seviyorum. Diğer dizideki karakterimden sonra Kösem rolü benim için çok iyi oldu. Sarayı yöneten bir bayan olmak ve hanedanı yaşatmanın verdiği keyif içerisindeyim. Bana dizide oynamak için teklif getiren yapımcısı Timur Savcı’nın teklifini hiç düşünmeden kabul etmiştim. Osmanlı hanedanlığının milletimiz nazarında etkisi çok büyük ve çok sevilmekte. 80 kadar ülkede yayında olan başarılı bir dizi olduğu düşüncesindeyim. Muhteşem Yüzyıl bu sene’de Japonya’da yayınlanmaya başlayacak ve orada’da başarımız ile bir kez daha gurur duyacağız.

Gazeteci Soran: Muhteşem Yüzyıl Kösem sona eriyor, Bunun Hakkında Düşünceleriniz Nedir ?

Nurgül Yeşilçay: Evet final tarihi olarak 30.bölüm ile ekranlardan ayrılacak. Sonrasında hayatımıza başka projeler ile devam edecek, halkımızın tüm zorluklarını, mücadelelerini ve başarılarını ekrana yansıtmaya devam edeceğiz. Tabi’ki yakın zamanda yeni projelerde yer alacak, ekranlara başka yüz ve karakter ile geri döneceğiz. Türkiye’de yaşayan tüm kadınların bulunduğu durumu anlatan karakterler canlandırdım, sevinçlerini, üzüntülerini ve yaşadığı tüm sıkıntılarını ekranlar aracılığı ile yansıttığımı düşünüyorum. Çoğu kadının yaşadığı sıkıntılara ve koca şiddetine maruz kalmalarında yanlarında duran bir kişilik oldum. Olmaya’da her zaman devam edeceğimi belirtmek isterim. Şu anda çok yoğun bir zaman geçirdiğim için iş görüşmelerimi Haziran sonlarına doğru ertelemek zorunda kaldım. Umarım yakın zamanda yine ekranlara herkesin seveceği bir kadın karakteri ile gelmek nasip olur.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye