Yabancı Dizi Haberleri

Orphan Black 5.Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Son zamanların dikkat çeken ve beğenilen dizilerinden biri olmayı başaran Orphan Black 5.sezonu ve son olması beklenen sezonunun başlangıç tarihi belli oldu. BBC Amerika Orphan Black’in son sezonunun ilk fragmanını yayınladı. Önümüzdeki günlerle ilgili çok fazla bilgi verilmezken son ana kadar deli çılgın bir yolculuğa çıkılacağına dair ipucu veriyor. Kısa bir klip izleyicileri aslında çift sarmal olarak görülen bir tren yolculuğuna çıkarıyor ve ardından gala tarihi ekranda yanıp sönüyor. Tarih olarak ise 10 Haziran gözüküyor.
Yıldızlı Tatiana Maslany, “Birbirimiz için ölebiliriz, fakat birbirimiz için yaşayacağız” diyor sesli bir sesle. Maslany nihayet, Emmy adaylığını sc-fi serisindeki farklı karakterlerin çoğunluğunu oynayan eserleri için 2015’ce geri kazandı.orphan-black-5

Başrollerinde Tatiana Maslany, Jordan Gavaris, Maria Doyle Kennedy ve Kristian Bruun’un oynadığı dizi final sezonuyla 10 Haziranda izleyici ile buluşacak.

4 sezondur hafızamızda ve gönlümüzde yer edinen dizinin veda edecek olması bizleri üzse de hikâyenin sonunu hepimiz merak ediyoruz.

BBC Amerika beşinci ve son sezon için ödüllü özgün seri Orphan Black’ı son kez gösterime sunacak. BBC Amerika Başkanı Sarah Barnett’Orphan Black dizisi hayranlarımızın hayallerini kaplerini gösteri gibi yakaladı. Heyecan verici bir gösteri adeta. Oyuncular, yazarlar, yapımcılar bizleri çok zekice şok ve şaşkınlık içinde bir yerlere çektiler. Başroldeki Tatiana televizyondaki en dikkat çekici performanslarından birine imza attı. Oyuncu kadrosu çok güzel. Son derece tutkulu izleyici kitlesini gobsmacking klon macerasında görmek için sabırsızlanıyoruz dedi.
Yapımcı John Fawcett ve Graeme Manson şunları söyledi: Sarah ve kloz kız kardeşleri masalına destansı bir sonuç getirmekten dolayı heyecanlıyız. Geçtiğimiz dört mevsim olağanüstü bir maceraydı ve tuhaf küçük şovumuzun katlanmış ve heyecanlı sadık izleyicilerimize daima müteşekkiriz. Temple Street’deki ortaklarımıza BBC Amerika’ya ve Space’e desteklerine ve bize son bulma fırsatı verdikleri için teşekkür ederiz.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye