Yabancı Dizi Haberleri

Özlenen Dizi X Files Ekranlara Geri Geliyor !

X Files dizisi geçen sezon izleyiciler tarafından 16 Milyon izlenmeye sahip olmuş, büyük bir kitlede kalıcı izler bırakmıştı. Dizinin yeni sezonu çekimlerine başlanmış, bu yıl yayınlanacak olan 10 bölümlük sezonu ile Amerika yayını ile aynı anlarda ünlü Tv kanalı FOXCRIME‘de izleyiciler ile buluşacak. 1993 yılında yayına başlayan dizinin o zamandan bu güne kadar büyük bir izleyici kitlesinin gönlünü kazandığı söylenir. Bu yıl 11. sezonu ile karşımıza çıkacak olan dizi şimdiden neler olacağı hakkında soruları’da arka arkaya getirdi.

The X-Files‘in Konusunda:
Birisinin inancı çok güçlü, diğerinin ise büyük bir şüpheci karakterinde FBI ajanları olduğunu anlatmaktadır. İki ortağın birlikte suçlularla mücadele ederken ne kadar kararlı olduğunu görüyor, garip ve açıklanması zor olan suçları araştırmalarına değinen başarılı bir senaryoya sahiptir. Yeni sezonununda FOXCRIME kanalında karşımıza çıkacak olan dizinin yeni sezon tanıtımı çıkar çıkmaz burada olacaktır.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye