Yabancı Dizi Haberleri

Penelope Cruz Artık American Crime Story’de

2 Şubat 2016 tarihinde ilk bölümü yayınlanan ve kısa süre içerisinde herkesin beğenisin toplayan, ciddi bir seyirci kitlesine ulaşan American Crime Story¸ FX kanalında izleyicileri ile buluşuyor. Henüz 1 sezon ve 10 bölüm olan dizi, kısa süre içerisinde ciddi bir hayran kitlesine ulaştı. Suç hikayelerinin anlatıldığı polisiye ve drama türünde olan dizi, kanalın enleri arasında yer alıyor. Bilindiği üzere dizide John Travolta, Sarah Paulson, Cuba Gooding Jr, David Schwimmer, Courtney B. Vance gibi isimler rol alıyordu. Diziye ise izleyicileri heyecanlandıracak bir isim katıldı.

Penelope Cruz İle Anlaşma Sağlandı

Bilindiği üzere American Crime Story, her hafta konusuyla ve oyuncu kadrosuyla izleyicileri heyecanlandırmayı başarmıştı. Dizi ise yeni bir isimle anlaşma sağladı. Buna göre yeni sezonda Ryan Murphy, dizinin yeni sezonunda Donetella Versace’yi canlandıracak oyuncu olarak Penelope Cruz ile anlaşma sağladıklarını belirtti. Bilindiği üzere Cruz, Woody Allen’in Vicky Cristina Barcelona filminde rol almış ve oyunculuğu ile Oscar kazanmıştı.penolope cruz

Bir süredir dizinin bu rolünü Lady Gaga’nın canlandıracağı söyleniyordu. Ancak bu anlaşma ile birlikte rolü Lady Gaga’nın canlandırmayacağı kesinleşmiş oldu. İzleyiciler ise oyuncu Penelope Cruz’un performansını merakla bekliyor.

Maureen Orth’un kaleme aldığı Vulgar Favors isimli kitaptan uyarlanacak olan yeni sezon, 1997 yılında işlenen bir cinayeti konu alacak. Dizide ise Gianni Versace’yi Edgar Ramirez, seri katil olan Andrew Cunnan’ı da Darren Criss canlandıracak.

Yayınlandığı günden itibaren ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan dizinin hayranları bu haberi sevinç ile karşıladılar. Üçüncü sezonu da merakla bekleyen izleyiciler, özellikle Oscar ödüllü Penelope Cruz’un dizide çok iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyor. Dizi ise yeni sezonu ile yine izleyicileri ekran başına toplayacak.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close